Bu fotoğrafı gönderen kocasından boşandı! Detayı kadınlar fark etti

Bir kadın, kocasının kaldığı otel odasından kendisine fotoğraf göndermesini istedi. Eşinin isteğini yerine getiren adam, evliliğini sonlandıracak olan şeyi fark etmedi. Fotoğrafları sosyal medyadan paylaşan kadın acı gerçeği takipçilerinden öğrendi.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Hiç partnerinizi sizi aldatırken yakaladınız mı? O zaman muhtemelen her şeyin içgüdüsel bir hisle başladığını kabul edeceksiniz. Erkeklerle ya da iş arkadaşlarıyla gece dışarı çıkan bir kadın ya da devamlı tartışan bir çift üzerinde şüpheleriniz artabilir. Nadir durumlarda, sadakatsizliklerine dair kanıtlar bulabilir ve onları suçüstü yakalayabilirsiniz.

Bu haftanın başlarında, bir TikTok kullanıcısı, kocasının otel odasında çekildiği selfiede olağandışı bir şey fark etti. Kadın, gördüğü şey karşısında kocasının onu aldattığını anladı!

Detayı kadınlar fark etti

Adam bir gece dışarı çıkmadan önce, banyonun aynasında iki selfie çekildi. Çektiği selfieleri karısına yollayan adam, karısını aldattığı kadının saç düzelştiricisini ve tarağını lavabonun üzerinde bıraktığı fark edildi. Daha yakından bakarsanız, makyaj çantasını, saç aletlerini ve duşta kullanılan bazı ürünleri görebilirsiniz.

Kocasını ifşa etti

Kadın, kocasının gönderdiği fotoğrafları video şeklinde paylaşıp, videonun üzerine "Kocam bana kumarhanedeki süitinde şirin görünmeye çalışan fotoğraflar gönderdi ama bazı garip şeyler fark ettim. Ne oılduğunu tahmin edebilir misiniz?" yazdı. Kadının paylaştığı video, 370 binden fazla beğeni aldı. Videoyu izleyenler adamın ne kadar dikkatsiz biri olduğunu görünce çok şaşırdı.

Kadının paylaştığı videonun altına şöyle yorumlar yapıldı:

"Saç düzleştiricilerin zaten otel odalarında olduğunu söyleyen herkes için, genellikle saç düzleştiricileri otel odasında bir çekmecede durur ve birinin onları fiziksel olarak çıkarması gerekir."

 

"Artık bekar değil mi?"

 "Bu, 'farkı bulun' oyununa benziyor."