Şeyma Subaşı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile evleniyor mu?

Cesur pozları ile çok konuşulan Acun Ilıcalı'nın eski eşi ünlü fenomen Şeyma Subaşı'nın Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile evleneceği iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Mohammad Alsaloussi ile mutlu anlarını Instagram hesabından takipçileriyle paylaşan ünlü sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı'nın evleneceği öne sürüldü.

İlk evliğinini ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile yapan Subaşı'nın son paylaşımı evlilik haberlerine yoruldu.

 Her fırsatta yaşadığı büyük aşkı paylaşan Şeyma Subaşı sevgilisine sürpriz yaptı.

İşte Şeyma Subaşı'nın o paylaşımı

Dün gece Meedo'yu romantik bir akşam yemeğine çıkardım. Onu restorana götürdüm (nereye gittiğimizi bilmiyordu) ve şaşırdım! Miami'nin en yerel ama aynı zamanda en iyi suşisini yapan yere gittik. Ve gecenin sonunda kendisi için özel olarak hazırlanan pastayı gördü ve gözleri tıpkı bu emojideki gibi! 😍 o anda dünyanın en mutlu insanı gibi görünüyordu (sanırım o gerçekten ...) onun için düşündüğüm bu küçük sürpriz bile onun benim için ne kadar önemli olduğunu hissettirdi.

 


Benim için yaptığı tüm sürprizlerden bahsetmek bile istemiyorum ... lol🙈 Herkesin gerçek aşk partnerini bulmasını diliyorum ... Birkaç gün önce bile günlük yazmaya başladım.

 

📓Bu sefer günlüğüme her gün yaşadıklarımı, kendimi daha iyi bir noktaya getirmek, ilerlememi geliştirmek ve gözlemlemek için hissettiklerimi yazıyorum ... her gün daha heyecanlı, daha huzurlu ama aynı zamanda daha çılgın"

 

Sosyal medyadan her anını paylaşan ünlü fenomen sevgilisiyle adeta düşman çatlatıyor. Şubaşı geçtiğimiz günlerde sevgilisiyle teknede verdiği romantik ve cesur pozuyla gündem olmuştu.