Orgazm bağımlısı 23 yaşındaki kız: Günde 18 kez...

Birçok kadın cinsel ilişkide tatmin olamamaktan şikayet ederken 23 yaşındaki İngiliz kadın Amy Mathews'in yaşadığı durum ise tam tersi. Genç kız, bir erkeğe sadece bakarak bile bu durumu yaşadığını söyledi.

Google Haberlere Abone ol

Cinsel ilişkide birden fazla tatmine ulaştığını söyleyen 23 yaşındaki İngiliz kadın Amy Mathews, her gün birden fazla tatmine ulaştığını, hatta günlük rekorunun 18 olduğunu söyledi.

Etkileyici birini görünce orgazm oluyor

Çok erken yaşlarda tatmin olma duygusu ile tanıştığını ve bu durumun birçok dezavatanjı olduğunu söyleyen Amy, örneğin toplu taşımada yolculuk yaptığı sırada etkileyici birini görünce kendisini tutamayıp orgazm olduğunu söyledi. Bundan kaynaklı olarak da karın bölgesinde şiddetli ağrılar meydana geldiğini söyledi.

 En az beş tatmin oluyor

15 yaşında üç yıllık ilişki yaşayan Amy, bu ilişkiyi bitirdikten sonra 18 yaşındayken yeni bir ilişkiye başladığı ve bu kişi ile ilişkiye girerken en az beş tatmin olduğunu söyledi.

Acı çekmek yerine...

Amy, bu ilişkiyi bitirdikten sonra cinsel ilişkiye girmeden her zaman ve her yerde tatmin olmaya başladı. Amy, bu durumun önüne geçmek için ilaç kullanmaya başladığını ama ilaçların yan etkisinden dolayı acı çektiğini bu nedenle ilaçları kullanıp acı çekmek yerine kendini tatmin etmeyi tercih ettiğini söyledi.

Amy, bu olaydan dolayı panik atak olduğunu daha sonra panik atak krizlerine girdiğinde, tatmin olarak rahatladığını söyledi.