Çukur 4. sezon 4. bölüm izle... Taşlar yerinden oynuyor

Çukur'un merakla beklenen 4. sezon 4. bölümü 28 Eylül 2020 Pazartesi günü yayınlandı. Çukur'un 97. bölümü tek parça olarak yüklendi. Bu bölümde bakın neler oldu. İşte 4. sezon 4. bölümü izleyebileceğiniz link.

Kaynak: tv100.com

Çukur dizisinin 4. sezon 4. bölümü Show TV ekranlarında yayınlandı.

Bir önceki bölümde mahallesinden ve evinden ayrılan Yamaç, Efsun’a sığınır. Onları bir arada gören Nehir hepsinin hayatlarını etkileyecek bir karar alırken Yamaç’ın onu bu yoldan döndürüp döndüremeyeceği merakla bekleniyordu.

Taşlar yerinden oynadı

Erdenetler cephesinde Arık ve Seren gizemli düşmanlarının peşindeyken Arık’ın hayatı aniden tehlikeye girdi. Cengiz ise sürpriz bir isimle işbirliği yaparak Yamaç’ı yanında durması için ikna etmeye bir adım daha yaklaştı. Karşılarındaki düşmanın büyüklüğünü hiç beklenmedik bir saldırıyla birlikte bir kez daha anlayan Çukur halkı ve Koçovalıların mahallelerini korumak için kenetlenme anları nefesleri kesecek ve Yamaç’ın yokluğunda Çukur’da taşlar yerinden oynadı.

Fakat Koçovalıları bekleyen tek sürpriz bu olmayacak. Sevdiği adamla evlenmek üzere olan Karaca, aşkı ile ailesi arasında hayatının en zorlu kararını verdi.

Yeni bölümde Yamaç, Erdenetlerin yanında yer alırken bunu duyan Cumali deliye dönüyor. Ancak gerçeği tek bilen kişi ise Vartolu Saadettin. Vartolu’nun üstüne gelmesine dayanamayan Yamaç, “Çukur için kendimi sattım. Çukur’a bir şey olmasın diye kendimi sattım” ifadelerini kullanıyor.

İşte heyecanla beklediğiniz Çukur'un 4. sezon 4. bölümünü izleyebileceğiniz link.