Çukur dizisinden 3 oyuncu birden ayrıldı

Çukur dizisinin yeni bölümünde peş peşe şoke eden ayrılıklar yaşandı. Dizinin üç ünlü ismi Çukur'a veda etti.

Çukur dizisinden 3 oyuncu birden ayrıldı

Fenomen haline gelen Çukur dizisi, dün akşam 110. bölümüyle ekrana geldi. Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Mustafa Avkıran, Nejat İşler, Damla Sönmez, Hazal Subaşı, Rıza Kocaoğlu ve Perihan Savaş gibi isimlerin yer aldığı Çukur dizisinden 3 ünlü oyuncu ayrıldı.

Filiz Taçbaş diziye veda etti

Çukur son bölümde Olga'yı öldüren Seren bu defa da babasının katili olarak suçladığı Süreyya'yı vurdu. Ogeday ve Kulkan'ın annesi Süreyya rolünü canlandıran Filiz Taçbaş diziye veda etti.

Baki Davrak da son bölümle Çukur'dan ayrıldı

Diğer yandan ise Ogeday'ı kaçıran Koçovalılar, Kulkan'ı da tuzağa düşürdü. Kulkan düştüğü çukurdan kurtulmak için kendine uzatılan iple yukarı çıktığında abisi Ogeday'ı ağaçta asılmış halde gördü. Dizide Ogeday Erdenet rolünü canlandıran Baki Davrak da son bölümle Çukur'dan ayrıldı.

Çukur dizisindeki en dramatik vedalardan biri de Yamaç'tan hamile olan Nehir'in ayrılma sahnesinde oldu. Yamaç'a bir mektup bırakarak kaçan Nehir, İstanbul'u terk etti. Nehir rolündeki Hazal Subaşı da diziden ayrıldı.

Sosyal medya hesabından dizi setindeki bir fotoğrafını paylaşan güzel oyuncu "Hoşça kalın. Her şey için çok teşekkürler. İyi ki Çukur" ifadelerini kullandı.

Peki, Çukur'dan ayrılan Hazal Subaşı kimdir

2 Mayıs 1996 yılında İzmir'de dünyaya gelmiştir.

İzmir Ekonomi Üniversitesi'nde Halkla İlişliler ve Reklamcılık bölümünde eğitim görmektedir. 

Hazal Subaşı, 2015 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında üçüncü seçildikten sonra oyuncu olmaya karar vererek bu yönde eğitimler almıştır.

İlk Adını Sen Koy dizisinde rol aldı

TRT 1 ekranlarında yayınlanan; başrolü Erkan Meriç ile paylaştığı Adını Sen Koy dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamış ve başrol oynamıştır.

TRT 1 ekranlarında yayınlanmakta olan Halka dizisinde Bahar karakterine hayat verdi.

Son olarak Show TV ekranlarında yayımlanan Çukur dizisinde rol aldı.

Hazal Subaşı 1.66 metre boyunda, 53 kilo ve Boğa burcudur.