Deniz Gürel'den çok konuşulacak kulis: İYİ Parti'de 2 isim izolasyon ve ittirilme süreci yaşıyor

tv100 Ankara Temsilcisi Deniz Gürel, Gürkan Hacır ile Taksim Meydanı programında verdiği kulis bilgisinde İYİ Parti Sakarya Milletvekili ve Mali İşler Başkanı Ümit Dikbayır ve İYİ Parti Antalya Milletvekili ve Genel Sekreteri Uğur Poyraz'ın partiden izolasyon ve ittirilme süreci yaşadığını belirtti. Gürel "Dikbayır ve Poyraz yalnızlaştırma sürecine girdikleri iddiaları kulağımıza geliyor" dedi.

tv100.com yazarları Barış Yarkadaş, Hacı Yakışıklı, tv100 Ankara Temsilcisi Deniz Gürel, Ülke TV Genel Yayın Yönetmeni Hasan Öztürk, Bizim TV Genel Yayın Yönetmeni Şaban Sevinç, Gürkan Hacır ile Taksim Meydanı'na konuk oldu.

"2 İSİM İZOLASYON VE İTTİRİLME SÜRECİ YAŞIYOR"
Gürel "İYİ Parti’de bir izolasyon ve ittirilme süreci yaşayan 2 isim var. Önemli kaynaklarımın bana verdiği bilgilere göre bu isimlerden bir tanesi Mali İşler Başkanı Ümit Dikbayır, diğeri İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz yalnızlaştırma sürecine girdikleri iddiaları kulağımıza geliyor. Sakarya Teşkilatlarına kadar sirayet eden Genel Merkez tarafından Dikbayır’a yönelik bir dışlama politikası olduğu iddiaları kulağıma geldi." dedi.