Denizde kaybolan 14 yaşındaki çocuktan kahreden haber geldi! Annesi gözyaşlarına boğuldu

İstanbul'un Sarıyer ilçesinde bulunan Kısırkaya Plajı’nda, 14 yaşındaki Berat Keskin dalgalara kapılarak denizde kayboldu. Keskin'den acı haber geldi, cansız bedenine ulaşıldı.

Denizde kaybolan 14 yaşındaki çocuktan kahreden haber geldi! Annesi gözyaşlarına boğuldu

7 Eylül Perşembe günü Sarıyer Kısırkaya Plajı’nda meydana gelen olayda, 14 yaşındaki Berat Keskin, arkadaşları ile serinlemek için girdiği denizde yüzerken dalgalara kapılarak gözden kaybolmuş, talihsiz genci bulmak için çalışma başlatılmıştı. Helikopter desteğiyle yapılan çalışmaların 5. gününde bir ize rastlandı.

ACI HABERİ ALAN ANNE GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Çalışmalarını o yönde yoğunlaştıran ekipler Keskin'in cansız bedenini buldu. Talihsiz gencin cansız bedeni sudan çıkarılırken, kıyıya gelen ekipler, günlerdir orada bekleyen aileye kötü haberi verdi. Acı haberi alan anne Fidan Keskin gözyaşlarına boğuldu. Onu yakınları teselli etti. Cenaze, denizden alınarak Sahil Güvenlik Komutanlığı’nın teknesiyle olay yerinden götürüldü.

"ALLAH BU ACIYI KİMSEYE GÖSTERMESİN"

Basın mensuplarına açıklamada yapan amca Seyithan Keskin, ‘’Perişan bir durumdayız. Deniz çok dalgalı, hiç durmadı. Gencecik yavrumuzu su aldı, götürdü. Devletimizden Allah razı olsun, ellerinden geldiği kadar çalışıyorlar. Burada bir tek Sarıyer Belediyesini göremedim. O konuda da çok üzgünüm. Keşke onlar da yanımızda olsaydı, onların dibindeyiz. Keşke bir ihtiyacımız olup olmadığını sorsaydı. Allah bu acıyı kimseye göstermesin. Yeğenimizin hedefleri vardı’’ dedi.