Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin 23. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı!

Yayınlandığı günden itibaren seyirciyi ekranlara bağlayan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin 23. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde, reddedilmesi üzerine çılgına dönen Mehdi etrafına saldırmaya başlar ve Zeynep'in taşındığı mahalleye taşınır.

TV8'de ekrana gelen Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 23. yeni bölümü ile 9 Aralık çarşamba akşamı izleyici ile buluşacak.

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi 22. Bölüm Özeti

Zeynep’in eski acıları Mehdi’nin kapısına getirdiği Bayram ile tekrar su yüzüne çıkar. Ancak Zeynep artık eski Zeynep değildir ve kendi elleriyle kurduğu hayatına sahip çıkmak için zor bir seçim yapması gerekir.

Mehdi’nin Barış paranoyası arttıkça Zeynep’in hayatına müdahil olabilmek için yeni yollar bulmaya çalışır. Bu konudaki en büyük destekçisi yine Sakine olacaktır. Barış ve Nermin’in ise Mehdi konusundaki endişeleri büyür.

Mehdi’nin alacağı sürpriz karar tüm ev halkını etkileyecektir. Cemile ve Nuh yeni hayatlarına başlamaya çalışırken Müjgan da bir süre Erzurum’a gitmeyi düşünür. Bu sırada Mehdi’nin Bayram’ı kendi evine getirişi ile gerilim artar. Zeynep işi için canla başla çalışırken Bulgaristan’da görülecek davanın tarihi de gelip çatmıştır. Ancak bu durum Mehdi’nin büyüyen kıskançlığıyla baş etmesini zorlaştırır. Tüm bunlar olurken Burhan’ın atacağı adımla hiç kimsenin hayatı artık eskisi gibi olmayacaktır.