Dünya Hali 10. Bölüm full izle

Dünya Hali 10. Bölümü TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Caner Şahin, Pelin Albay, Ozan Çelik, Tolga Tekin gibi oyuncuların yer aldığı Dünya Hali son bölüm tek parça olarak internete yüklendi. İşte, Dünya Hali 22 Eylül 2021 tarihinde yayınlanan Dünya Hali 10. Bölüm… Dünya Hali Son Bölüm izle...

Dünya Hali 10. Bölüm izle

Dünya Hali dizisinin 10. Bölümü tek parça olarak yayınlandı. Dünya Hali 10. Bölümdiziseverler için internet sitesine tek parça yüklendi. Dünya Hali İşte Dünya Hali dizi konusu nedir? Dünya Hali 10. bölüm izle. İşte, Dünya Hali 10. bölüm tek parça linki…

Dünya Hali 9. Bölümde ne oldu?

Sinan için ideal bir sevgili bulmaya çalışırken hem kendi başını hem de Sinan’ın başını türlü belalara sokan Kıvılcım, bu arayış sırasında aslında çok yalnız olduğunu farkına varmıştır. Kıvılcım’ın bu durumuna üzülen Sinan, sevdiği kadına bir iyilik yapmak ister ve Kıvılcım’ın lise zamanlarından tanıdığı tek gerçek arkadaşı olan Melek’i bulmak için çalışmalarına başlar. Bu serüven onu hiç beklemediği yerlere sürükleyecektir. Bu arada, Kıvılcım’dan hoşlanan Vural da boş durmamaktadır. Kıvılcım ile bir yemek yiyecek olan Vural bu yemeğin ikisi için de doğru bir etki uyandırması için çeşitli çalışmalar içine girmiştir.

Dünya Hali 10. Bölüm izle

Dünya Hali 10. Bölüm tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

 Dünya Hali dizisinin konusu nedir?

Konusunu hayatın en temel yerlerinden biri olan ilişkilerden alan Dünya Hali, şehirde yaşayan sıradan bir insanın günlük yaşantısını çok farklı bir mizah anlayışı ile ekran karşısına taşıyor. Absürt yaklaşım tarzıyla günlük yaşantının içerisindeki basit olayları ve çelişkileri eğlenceli bir üslupla işliyor.

Hayatı boyunca doğru bildiğinden şaşmayan, tam da bu yüzden içinde yaşadığı “modern” hayatla zaman zaman çelişen bir delikanlının yani Sinan’ın (Caner Şahin), anket yaparken tesadüfen karşılaştığı bir kadına (Pelin Abay) aşık olduktan sonra hayatında yaşayacağı değişimlere tanık olacağız.

İyiliği ve dürüstlüğü hayatının her alanında ön planda tutan Sinan’ın şartlar ne olursa olsun değerlerine sadık kalmaya çalışırken yaşadığı ilginç ve komik durumlar, ustaca bir mizah anlayışı ile Dünya Hali dizisinde işleniyor. Başrollerini Caner Şahin, Pelin Abay ve Tolga Tekin’in paylaştığı dizi, alışılagelen dizi anlatımlarının klasik yapısını bozarak izleyiciye çok farklı bir eğlence vaat ediyor.
Ekranlara yeni bir soluk getirecek olan TRT 1’in yeni dizisi Dünya Hali’nde, Ozan Çelik, Selin Hasar, Ayfer Tokatlı, Şehsuvar Aktaş gibi birçok yetenekli isim yer alıyor.

 Dünya Hali dizisi oyuncuları kimdir?

Sinan (Caner Şahin)
Kıvılcım (Pelin Abay)
Güven (Tolga Tekin)
Azim (Ozan Çelik)
Fulya (Ayfer Tokatlı)
Zeynep (Selin Hasar)
Yüksel (Mert Denizmen)
Halis (Hüseyin Elmalıpınar)
Kutlucan (Mekin Sezer)
Burhan (Naşit Özcan)
İnan (Eray Kaman)
Namık (Zeki Ocak)
Talat (Adnan Başar)
Vural (Hakan Emre Ünal)