Dybala ve sevgilisi dehşeti anlattı

Korona virüs testleri pozitif çıkan Juventus'un yıldız oyuncusu Paulo Dybala ve sevgilisi Oriana Sabatini, tedavi gördükleri sırada yaşadıklarını anlattı. Dybala, "Ciğerlerimizden garip sesler geliyordu" dedi.

Google Haberlere Abone ol

Juventus'un koronavirüs tesi pozitif çıkan 26 yaşındaki oyuncusu Paulo Dybala kulübün Youtube kanalına konuştu. Sağlık durumu hakkında bilgi veren Arjantinli futbolcu, daha iyi olduğunu söyledi.

Yıldız futbolcu, "İlk hissetmeye başladığımda 5 dakikada hemen yoruluyordum. Nefes almakta çok zorlanıyordum. Hastalığın semptomlarını çok fazla hissettim. Çok fazla kas ağrısı yaşadım. Şimdi daha iyiyim ve egzersiz yapabiliyorum. Kız arkadaşım Oriana da ben de kendimizi iyi hissediyoruz" dedi.

Dybala'nın kız arkadaşı Oriana Sabatini ise, "Şu anda çok iyiyim ama 2-3 gün önce kendini çok kötü hissediyordum. Bize sadece dinlenmemiz gerektiğini söyleyerek bazı reçeteli vitaminler verdiler" şeklinde konuştu.

Sabatini, "Hastalık önce size grip gibi geliyor. Tüm vücudunuzda acı hissediyorsunuz ve yorgun hissediyorsunuz. Hep ölçtüm ama benim ateşim çıkmadı. Önce ben ciğerlerimden garip sesler duydum sonra Paulo da aynı şekilde hissettiğini söyledi. Normal grip gibi başlayıp bunları yaşadık. Dokuz gün boyunca karantinada kaldık ve 31 Mart'ta tekrar teste gireceğiz" ifadelerini kullandı.