Hercai dizisinin yıldızı Akın Akınözü'nün sevgilisi hakkındaki gerçek ortaya çıktı!

Ebru Şahin ile başrollerini paylaştığı 'Hercai' dizisinin yıldızı Akın Akınözü'nün sevgilisi Sandra Pestemalciyan hakkındaki gerçek ortaya çıktı. İşte ayrıntılar...

Hercai dizisinin yıldızı Akın Akınözü'nün sevgilisi hakkındaki gerçek ortaya çıktı!

Son olarak 'Hercai' dizisinde rol alan Akın Akınözü, sevgilisi Sandra Pestemalciyan ile birlikte Bodrum'a gitti. Yakışıklı oyuncunun sevgilisi Sandra Pestemalciyan'ın mesleği şaşırttı. 

 Ünlü oyuncu Akın Akınözü, çekimleri Mardin'de gerçekleşen 'Hercai' dizisinin final yapmasından soluğu sevgilisi Sandra Pestemalciyan ile birlikte Bodrum'da aldı. Akın Akınözü ve Sandra Pestemalciyan, hayranlarıyla fotoğraf çekildikleri esnada görüntülendi.

"Kız arkadaşıma zaman ayıracağım"

Gelen projeleri değerlendirdiğini söyleyen Akınözü, "Dizi final yaptı. Şimdi biraz kendime zaman ayırmak istiyorum. Elbette gelen senaryoları değerlendireceğim ama şimdi tatil zamanı... Kız arkadaşıma zaman ayıracağım"  ifadelerini kullandı.

Akın Akınözü'nün sevgilisi Sandra Pestemalciyan'ın işletme mezunu olduğu ve şu sıralar özel bir şirkette Uluslararası İletişim ve Pazarlama temsilcisi olarak çalıştığı öğrenildi.

Hercai dizisinin yıldızı Akın Akınözü'nün sevgilisi hakkındaki gerçek ortaya çıktı! - Resim : 3

Evlilik iddiasını yalanladı

Akın Akınözü ve Sandra Pestemalciyan'ın evleneceği iddia edilmişti. Geçtiğimiz aylarda muhabirlerin sorularını yanıtlayan Akınözü, "Öyle haberler çıktı ancak şu an için öyle bir şey yok. İlişkimiz çok güzel gidiyor. Her şey yolunda" diyerek evlilik iddiasını yalanlamıştı.

Hercai dizisinin yıldızı Akın Akınözü'nün sevgilisi hakkındaki gerçek ortaya çıktı! - Resim : 5

Kaynak: Snobmagazin