EMEKLİYE SON DAKİKA MÜJDESİ! Maaşa ek 6000 TL, e-Devlet üzerinden güvenli olarak başvur, 5 dakika sonra hesabınıza yatsın

Emekliler için yeni müjdeli haberler ve son dakika gelişmeleri gelmeye devam ediyor. Yeni zamlar, enflasyon artışıyle beli iyice bükülen emekliler için son dakika gelimesi yaşandı. Verilen emekli zamlarıyla zorda olsa ayakta kalmayı başaran emekliler için ek 6 bin TL almak mümkün. Haberin detayları şöyle…

EMEKLİYE SON DAKİKA MÜJDESİ! Maaşa eki 6 bin TL!

Yaklaşık 14 milyon emekli enflasyon artışı ve yapılan zamlar derken zor günler geçirdi. Ancak Yeni ara zamlar ikramiyeler derken zor da olsa ayakta durmayı başardılar. Emekli zamları sonrası müjdeler de peş peşe gelmeye başladı. E devlet üzerinden başvuruda bulunan emeklilere özel 6 bin TL ek ödeme alabilmeleri mümkün. Fakat nasıl?... İşte detaylar…

Emekliye 6 bin TL ek ödeme tek şartla hesapta

Türkiye’de yaklaşık 14 milyon emekli var ve bu 14 milyon emekli de geçimnini emekli maaşları üzerinden sağlıyor. Kira zammı, gıda fiyatlarına gelen zamlar, enflasyon derken ellerine geçen para da hızlıca eriyor. Devlet emekli vatandaşının yanında olmaya devam ediyor. Yapılan ara zamlar, bayram ikramiyeleri derken emeklilerin biraz da olsa yüzü gülmeye başladı.

Emekli için bir güzel haber de bankalardan geldi. Promosyon yarışının kıyasıya devam ettiği şu sıralar emekli maaşını bankaya taşıyanlar için düzenlenen çeşitli promosyonlar emeklilerin yüzünü güldürüyor. E devlet üzerinden başvuruların da başladığı bu promosyonlar için her banka ayrı bir fiyat politikası uygularken tek bir şart veriliyor.

Emekli promosyon ödemeleri için duyuru

Türkiye’nin önde gelen bankaları arasında yer alan TEB yani Türkiye Ekonomi Bankası emekliler için yeni promosyon duyurusu yayımladı. Duyuruya göre maaşını TEB’e taşına emekliler için 6 bin tl ek bir ödeme veriliyor. Bunun yanında her yakınını TEB’e emekli maaşını taşımasına yardım edenlere veya tavsiye edenlere de 10 kişi ile sınırlı olmak üzere ektra 250 TL veriliyor.

Emekliye özel 6000 TL geri ödemesiz ek ödeme

TEB bu doğrultuda emekliler için 6 bin tl’ye varan ek ödemeler sunuyor. Ancak bir şart var. Emekli maaşını bankaya taşıyan emekilerin 3 yıl boyunca taahhüd vermesi ve en az 2 adet otomatik ödeme talimatı vermesi gerekiyor.

10 kişi ile sınırlı referans kampanyasından da yararlandığını takdirde elinize 8500 TL parea geçmiş oluyor.

E devlet başvuruları başladı

Türkiye Ekonomi Bankası yani TEB emekliler için promosyon ödemesi kampanyası için başvuruları e devlet üzerinden alabiliyor. E devlet üzerinden başvuruda bulunarak TEB’in 8500 TL’ye varan nakit promosyon çözümlerinden faydalanabiliyorsunuz.

E DEVLET BAŞVURU LİNKİ İÇİN TIKLAYINIZ