Fenerbahçe Kayserispor maçı hangi kanalda? Fenerbahçe Kayserispor maçı ne zaman, saat kaçta, şifresiz mi?

Fenerbahçe ve Kayserispor, Türkiye Süper Ligi 12. hafta maçında karşı karşıya gelecek. Fenerbahçe Kayserispor maçının yayın saati ve kanalı futbolseverler tarafından merak ediliyor. Peki, Fenerbahçe Kayserispor maçı hangi kanalda? Fenerbahçe Kayserispor maçı ne zaman, saat kaçta? Fenerbahçe 11'ler..

Fenerbahçe Kayserispor maçı hangi kanalda?

Fenerbahçe - Kayserispor maçı için çok az bir süre kaldı.  Fenerbahçe Kayserispor Türkiye Süper Ligi 12. hafta maçında mücadele verecek. Futbolseverler ‘Fenerbahçe Kayserispor maçı hangi kanalda yayınlanacak? Fenerbahçe Kayserispor maçı 11’ler neler? ’ sorularına yanıt arıyor. Peki, Fenerbahçe Kayserispor maçı ne zaman? Fenerbahçe maçı hangi kanalda yayınlanacak? İşte, Fenerbahçe - Kayserispor maçı 11'leri...

 

FENERBAHÇE KAYSERİSPOR MAÇI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA VE HANGİ KANALDA?

Fenerbahçe - Kayserispor maçı 7 Kasım Pazar günü Ülker Stadyumu’nda oynanacak. Fenerbahçe - Kayserispor maçı saat 19:00’da başlayacak ve Bein Sports 1 kanalı üzerinden canlı olarak yayınlanacak. Futbolseverler “Fenerbahçe Kayserispor maçı şifresiz mi?” sorusuna yanıt arıyor. Fenerbahçe - Kayserispor maçı Bein Sports 1 üzerinden şifreli olarak yayınlanacak.

FENERBAHÇE KAYSERİSPOR MAÇININ HAKEMİ KİM?

Türkiye Süper Ligi 12.hafta, Fenerbahçe Kayserispor maçının hakemi henüz belli olmadı.

FENERBAHÇE KAYSERİSPOR MAÇI MUHTEMEL 11'LER 

Fenerbahçe - Kayserispor maçı için geri sayım başlamışken Kayserispor ilk 11’leri merak ediliyor. Fenerbahçe - Kayserispor maçı ilk 11’leri henüz belli olmadı.

 

TÜRKİYE SÜPER LİG PUAN DURUMU 

1-Trabzonspor 27

2-Hatayspor 23

3-Alanyaspor 21

4-Beşiktaş 20

5-Konyaspor 20