Fenerbahçe'nin istediği dünya yıldızı resmen kulübünden kovuldu. Değeri bir dönem 80 milyon euroydu. Yeni adresi Kadıköy olabilir

Fenerbahçe'nin de yakından ilgilendiği bilinen Timo Werner adeta kulübünden kovuldu. Hocası, oyuncuya kiralık olarak başka bir takıma gidebileceğinin bilgisini verdi. Werner'in bir dönem bonservis bedeli 80 milyon euroya kadar çıkmıştı.

Fenerbahçe'nin istediği dünya yıldızı resmen kulübünden kovuldu. Değeri bir dönem 80 milyon euroydu. Yeni adresi Kadıköy olabilir

Süper Lig'de hatasız şekilde şampiyonluğa ilerlemek isteyen Fenerbahçe'de gelen son bilgilere göre ara transfer döneminde 6 numaranın yanı sıra stoper ve forvet mevkisine transfer yapılması planlanıyor. 

KİNG VE KENT İLE YOLLAR AYRILACAK

İsmail Kartal'ın raporları doğrultusunda ocak ayında King ve Kent ile yolların ayrılması bekleniyor. Kartal bu futbolcuların yerine kanat forvet oynayabilecek bir futbolcu istedi. İşte bu nedenle Fenerbahçe, daha hızlı oyuncular bakıyor. 

Fenerbahçe'nin istediği dünya yıldızı resmen kulübünden kovuldu. Değeri bir dönem 80 milyon euroydu. Yeni adresi Kadıköy olabilir - Resim : 1

WERNER YİNE GÜNDEMDE

Fenerbahçe'nin daha önce de gündeminde yer aldığı bilinen Alman forvet oyuncusu Werner, kulübünde son yaşanan gelişmeler nedeniyle yeniden Fenerbahçe ile ilişkilendirildi. 

Şu anda Leipzig forması giyen tecrübeli oyuncunun hocası, geçtiğimiz günlerde oyuncuyu odasına çağırdı ve takımdan kiralık olarak gidebileceğini iletti. Resmen takımdan kovulan yıldız futbolcu da kendisine kulüp aramaya başladı. 

KİRALIK OLARAK GÜNDEME GELEBİLİR

Werner transferinden resmi olarak çıkan Fenerbahçe yönetiminin fırsat oluşması durumunda bu transferi yeniden gündeme alabileceği değerlendiriliyor. Şu anda 20 milyon euro bonservisi bulunan Werner'in bir dönem bonservisi 80 milyon euroya kadar yükselmişti.