Barış Yahya Çinçin

Barış Yahya Çinçin

bcincin@tv100.com.tr
Çorum'da gece aniden karanlığın içerisinde peş peşe belirdi. Gökyüzünde onu gören vatandaş polise koştu

Starlink uyduları Çorum'da

Elon Musk'a ait Starlink uyduları son olarak Çorum ilimizde görüldü. Uyduları karanlık içerisinde peş peşe gören bir vatandaşın uzaylı istilası yaşandığı kaygısıyla polisten yardım istediği ileri sürüldü.
Haberin Devamı
Türkiye'de İzmir, Muğla, Aydın, Manisa ve Uşak'a acil uyarı geçildi. Önce Yunanistan'ı vuracak sonra Ege'ye yönelecek

Ege'ye önemli uyarı

Meteorolojik kaynaklar ve uzmanlar tarafından Ege bölgesindeki illerimiz İzmir, Muğla, Aydın, Manisa ve Uşak'a yönelik acil bir uyarı gerçekleştirildi.
Haberin Devamı
Türkiye'nin her yerinden teker teker fırlıyor. Bu sefer de Elazığ'da görüldü. Hiç hayra alamet değil

Zehirli örümcek bu sefer Elazığ'da

Dünyanın en zehirli örümceklerinden biri olduğu ifade edilen 'Argiope lobata' Türkiye'nin çeşitli illerinde ortaya çıkmaya devam ediyor. Örümcek son olarak Elazığ'da görüldü.
Haberin Devamı
Türkiye'nin beklediği cellat geliyor, sandalyeyi tekmeleyip rakibini yok edecek. Tarih resmen verildi

Yazı öldürecek soğuklar geliyor

Türkiye'de yazın etkisini tamamen öldürecek cellat soğuklar sonunda geliyor. 30 Eylül'de etkili olacak soğuklar, rakibi olan yazı uzun bir süreliğine mağlup etmiş olacak.
Haberin Devamı
Mersin ve Adana için flaş tarih verildi. Artık çok yakında. Hepinizi bu sefer çok üzmeyecek çok sevindirecek

Mersin ve Adana için flaş tarih verildi

Meteoroloji uzmanı Kerem Ökten sosyal medya hesabından Mersin ve Adana illerimiz için vatandaşların sevineceği bir tarih verdi.
Haberin Devamı
Dünyadaki tüm insanlar o tarihte ölecek... Büyük kıyametin tarihi verildi... Nokta tarih verildi, ayakta kalan hiç bir canlı olmayacak

Dünyadaki tüm insanlar o tarihte ölecek

Araştırmacılar tarafından dünyadaki tüm insanların öleceği tarih açıklandı. Bu tarih şu an için çok yakın görünmese de insanların hareketlerine göre daha erkene çekilebilir.
Haberin Devamı
İstanbul, Bursa ve Yalova'ya cumartesi-pazar uyarısı. Tam tersi olacak. Önden öğrenip planlarınızı ona göre yapın

İstanbul'a soğuk hava geliyor

Meteorolojik kaynaklar tarafından bu hafta cumartesi ve pazar günlerini sıcak geçiren İstanbul'a yönelik çok önemli bir uyarı geldi. Bu hafta tam tersi olacak.
Haberin Devamı
İstanbul'da Bahçelievler, Küçükçekmece, Bakırköy, Bağcılar, Büyükçekmece ve Avcılar dikkat! Perşembe günü başlıyor. Gece aniden bastıracak

İstanbul dikkat! Havalar soğuyor

Meteorolojik kaynaklar tarafından İstanbul için flaş tarih verildi. Perşembe gününden itibaren Bahçelievler, Küçükçekmece, Bakırköy, Bağcılar, Büyükçekmece ve Avcılar başta olmak üzere birçok ilçede geceleri serin esecek.
Haberin Devamı
Yunanistan'dan yola çıktı hızla Türkiye'ye doğru geliyor. İstanbul, Kocaeli ve Yalova'yı vuracak. Resmen felaketin ayak sesleri

Türkiye'ye doğru geliyor, fena etkileyecek

Avrupa modeline göre Yunanistan'dan üzerinden gelen yağış dalgası hızla Türkiye'ye doğru ilerlemeye devam ediyor. Meteoroloji uzmanı Kerem Ökten sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Avrupa modeli beklenen yağışı sürekli artırıyor. Bir risk var. Ay başında yaşadığımız Başakşehir seli gibi kütlelerin sıkışma ihtimali mevcut" dedi.
Haberin Devamı
Türkiye'ye büyük müjde verildi... O tarihte İzmir üzerinden Türkiye'ye giriş yapacak. 5 aylık bekleyiş son bulacak

Türkiye'ye büyük müjde verildi...

Türkiye'ye yağışlar hakkında büyük müjde verildi. Yağmurların 27 Eylül'de Ege'de özellikle İzmir üzerinden Türkiye'ye giriş yapması bekleniyor.
Haberin Devamı
Saçları ve sakalları upuzun olan adamın müthiş değişimi. Son geldiği hali görenler inanamadı. Böyle bir değişim olamaz

Saçları uzun olan adamın müthiş değişimi

Saçları uzun olan adamın değişimi sosyal medyada paylaşıldı. Adamın son halini görenler inanmakta güçlük çekti. Adamın son hali çok beğenildi.
Haberin Devamı
Dünyanın en güçlü varlığı ne boksçular  ne de kafes dövüşçüleridir. Kesinlikle annelerdir. Kesin izleyin. Oğlu için çelikten kafese dönen anne

Oğlu için çelikten kafese dönen anne

Sosyal medyada bir annenin, oğlu için adeta çelikten kafese döndüğü anlar tam 4,5 milyon izlenme aldı. Sosyal medya kullanıcıları videoya adeta yorum yağdırdı.
Haberin Devamı