Barış Yahya Çinçin

Barış Yahya Çinçin

bcincin@tv100.com.tr
Türkiye'ye perşembe günü yeni bir dalga girecek. Karadeniz'den başlayacak tüm Türkiye'ye yayılacak

Türkiye'ye perşembe günü yeni dalga girecek

Meteoroloji uzmanı Orhan Şen, sosyal medya hesabından Türkiye'ye perşembe günü giriş yapacak yeni bir dalga hakkında vatandaşlarımıza bilgilendirmede bulundu.
Haberin Devamı
Türkiye'ye bomba salı günü uyarısı. İzmir'den giriş yapacak, Aydın, Muğla ve Denizli diyerek girebildiği yere kadar girecek

Türkiye'ye bomba salı günü uyarısı

Meteoroloji uzmanı Kerem Ökten sosyal medya hesabından Türkiye'ye yönelik bomba bir salı günü uyarısında bulundu. İzmir'den başlayacak, Aydın, Muğla ve Denizli diyerek girebildiği yere kadar girecek.
Haberin Devamı
Türkiye'ye Rusya'dan en güçlüsü girecek. Avrupa da pes etti, resmi sistemine yansıttı

Rusya'dan en güçlüsü gelebilir

Meteoroloji uzmanı Kerem Ökten sosyal medya hesabı üzerinden Türkiye'ye Avrupa modelinin resmi verisi hakkında bilgi verdi. Eğer gerçekse Türkiye'ye Rusya'dan en güçlüsü girecek. Avrupa da pes etti, resmi sistemine yansıttı.
Haberin Devamı
Türkiye'nin zirvesinde hepimizi ilgilendiren ilginç bir şey oldu. Yakında yere inip evlere girecek

Türkiye'nin zirvesinden ilginç görüntü

Türkiye'nin zirvesi olarak adlandırılan Ağrı Dağı'nda zirvede ilginç gelişmeler meydana geldi. Zirvedeki bu durum yakın bir zamanda evlerimizde bile hissedilmesi bekleniyor.
Haberin Devamı
Kanada, Türkiye güncellemesini yayınladı... Giriş yaptık, kapatırken 1 ila 2.5 yukarıda kapatacağız. Şimdiden hayırlısı olsun

Kanada, Türkiye güncellemesini yayınladı

Kanada modelinden Türkiye hakkında flaş bir güncelleme geldi. Giriş yaptık, kapatırken 1 ila 2.5 yukarıda kapatacağız. Şimdiden hayırlısı olsun. Mart ayı da hareketli geçecek.
Haberin Devamı
İstanbul için kar yağış tarihi verildi. Bu herkese sürpriz oldu

İstanbul için kar yağış tarihi verildi

Meteorolojik kaynaklar tarafından İstanbul'a yönelik bomba bir kar yağış tarihi verildi. Gerçekten de bu herkes için sürpriz oldu.
Haberin Devamı
Adana, Hatay, Antalya, Mersin, Osmaniye üzerinden bu gece giriş yapacak, cumartesi o bölgeler hapı yuttu. Üzücü ama gerçek

Oto yıkamacılara gün doğdu

Meteorolojik kaynaklar tarafından Türkiye'nin hava durumuna ilişkin flaş bir bilgi verildi. Adana, Hatay, Antalya, Mersin, Osmaniye üzerinden bu gece giriş yapacak, cumartesi o bölgeler hapı yuttu. Üzücü ama gerçek.
Haberin Devamı
Tokat'ta kabaktan adam yapıldı... Bunun altında Türkiye için korkunç bir neden yatıyor. Gülüyoruz ama felaket acı fotoğraf

Tokat'ta kabaktan adam yapıldı

Türkiye'de Tokat'ta kabaktan adam yapıldı. Bunun da fotoğrafı çekildi. İlk bakanlar güldü ancak aslında bu fotoğrafın altında gerçekten de çok acı bir neden yatıyor.
Haberin Devamı
Türkiye'ye cuma günü girdi, cumartesi günü batı bölgelerde hakimiyetini gösterecek. Görüntüsü ayn

Afrika tozunun görüntüsü geldi

Türkiye'ye cuma günü giriş yapan ve cumartesi günü yurt genelinde etkisini göstermesi beklenen Afrika tozuna ilişkin görüntüler geldi.
Haberin Devamı
Türkiye'de yasak aşkın meyvesi doğdu O canlıyı görenler gözlerine inanamadı

Türkiye'de yasak aşkın meyvesi doğdu

Türkiye'de aslında çiftleşmemesi gereken iki hayvanın çiftleşmesi sonucunda dünyaya gelen bir hayvanı görenler gözlerine inanamadı.
Haberin Devamı
Türkiye'ye Afrika üzerinden giriş yaptı, İstanbul'da orayı yok etti. Marmara ve Ege'yi de yutacak. Asıl bomba cumartesi

Afrika tozları, Adalar'ı yuttu

Türkiye'ye Afrika üzerinden giriş yapan toz bulutları, Adalar ilçesini tamamen kapladı. Asıl bomba ise cumartesi... Yakın bir zamanda Marmara ve Ege'yi adeta yutacak.
Haberin Devamı
Türkiye'nin üzerine geldi çöktü, cumartesi de yağmaya başlayacak. Şaka değil gerçek

Türkiye'nin üzerine geldi çöktü

Meteorolojik kaynaklar tarafından daha önce uyarısı yapılan bir hava olayının yenin görüntüsü geldi. Türkiye'nin üzerine geldi çöktü, cumartesi de yağmaya başlayacak. Şaka değil gerçek.
Haberin Devamı