Barış Yahya Çinçin

Barış Yahya Çinçin

bcincin@tv100.com.tr
Dünya için resmen büyük kıyamet alameti. Araştırmacılar "Olağanüstü demek" bile yetmiyor dedi. Raporu yazan adamın korkudan dili dondu

Dünya için resmen büyük kıyamet alameti

Dünya için büyük bir kıyamet alameti daha geldi. Araştırmacılar bu yaşananı "Olağanüstü" olarak bile değerlendirmenin az kalacağını açıkladı. Raporu yazan araştırmacının ise adeta dili dondu.
Haberin Devamı
Sivas, Ordu'nun güneyi, Erzincan ve Erzurum için tarih verildi. Gece bir anda kurtlar ulurken başlayacak

Bu iller dikkat! Kar yağış tarihi verildi

Meteoroloji uzmanı Kerem Ökten sosyal medya hesabından Sivas, Ordu'nun güneyi, Erzincan ve Erzurum için kar yağış tarihini verdi. Gece kurtlar ulurken bir anda başlayacak.
Haberin Devamı
Dünyanın sonu gelmeyecek ancak ondan da daha korkunç bir şey olacak. Tarih verildi. İstanbul, İzmir, Kocaeli, Adana, Mersin, Bursa'da büyük tehlike

Yüksek nüfuslu şehirleri bekleyen tehlike

Yeni açıklamalarda bulunan araştırmacılar, iklim değişikliği ile birlikte dünyanın sonunun gelmeyeceğini söylüyor. Ancak daha da korkunç bir şey olacak. Yüksek nüfuslu şehirlerimiz İstanbul, İzmir, Kocaeli, Adana, Mersin, Bursa'da büyük bir tehlike var.
Haberin Devamı
Artvin, Bayburt, Giresun, Gümüşhane, Ordu, Rize, Samsun, Tokat ve Trabzon'daki bu yerlere acil uyarı! Pazartesi günü etkili olacak

Doğu Karadeniz'in iç kesiminde risk var

Meteoroloji uzmanı Kerem Ökten, Doğu Karadeniz bölgemizde yer alan iller Artvin, Bayburt, Giresun, Gümüşhane, Ordu, Rize, Samsun, Tokat ve Trabzon'un iç kesimlerine yönelik flaş bir gelişme paylaştı. Ciddi bir risk var.
Haberin Devamı
Konya resmen ikiye bölünecek. Bir tarafta var, bir tarafta olanlardan haber olmayacak

Konya resmen ikiye bölünecek

Meteoroloji uzmanı Kerem Ökten, Konya'yı etkilemesi beklenen yağışlar hakkında flaş bir bilgi verdi. Konya yağışlar açısından resmen ikiye bölünecek.
Haberin Devamı
Dünya haritası yayınlandı. Avrupa, Balkanlar,  İngiltere, Almanya ve İsviçre var. Türkiye'de İstanbul yok. Şansınıza küsün

İstanbul'a 15 gün kar görünmüyor

Meteoroloji uzmanı Kerem Ökten sosyal medya hesabı üzerinden dünyanın kar haritasını paylaştı. Önümüzdeki 15 günlük süreç hakkında İstanbul'u da ilgilendiren önemli bir bilgi verdi.
Haberin Devamı
İstanbul, Yalova, Sakarya, Bursa, Kocaeli, Çanakkale, Balıkesir ve İzmir. Pazar günü gaza basacak. Sabah uyanacaklar dikkat

Batı'da rüzgarlar pazar gaza basıyor

Meteoroloji uzmanı Kerem Ökten sosyal medya hesabından İstanbul, Yalova, Sakarya, Bursa, Kocaeli, Çanakkale, Balıkesir ve İzmir'e pazar için kuvvetli rüzgar uyarısı verdi.
Haberin Devamı
Kırıkkale, Aksaray, Kırşehir, Çorum, Yozgat ve Tokat dikkat! Uyarının yenisi şimdi geldi. Çayınızı kahvenizi alın pazar günü evden çıkmayın

Bu illere yeni uyarı geldi

Meteoroloji uzmanı Kerem Ökten Kırıkkale, Aksaray, Kırşehir, Çorum, Yozgat ve Tokat için pazar gününe yönelik yeni bir uyarı gerçekleştirildi. Çayınızı kahvenizi alın evde bekleyin çünkü pazar günü fırtına var.
Haberin Devamı
Aydın-Muğla-Antalya için süper hücre uyarısı. Bu illerde yaşayan vatandaşlar sakın o yerlere gitmesin

Aydın-Muğla-Antalya için süper hücre uyarısı

Hava City tarafından Aydın-Muğla-Antalya hattında yaşayan vatandaşlarımıza yönelik süper hücre uyarısı yapıldı. Vatandaşlarımızın gitmemesi gereken yerler açıklandı.
Haberin Devamı
Zonguldak, Bartın ve Kastamonu'nun kuzeyinde tehlikeli mi tehlikeli olacak. Çok yaklaştı

Karadeniz yarın riskli

Meteoroloji uzmanı Kerem Ökten'den Karadeniz bölgesindeki illerimiz Zonguldak, Bartın ve Kastamonu'ya pazar günü için önemli bir uyarı geldi.
Haberin Devamı
Özellikle Aksaray - Yozgat - Çorum hattında büyük risk var. Tarihi de hemen yanında paketli

İç Anadolu yarına dikkat

Meteoroloji uzmanı Kerem Ökten İç Anadolu'daki illerimiz Aksaray - Yozgat - Çorum hattına yönelik büyük risk uyarısında bulundu. Tarihi de yanında paketli.
Haberin Devamı
Bursa'da yaşayan 3 milyon 194 bin 720 kişiyi ilgilendiriyor. Kar yağışı için net tarih verildi

Bursa'ya kar bekleniyor

Meteoroloji uzmanı Kerem Ökten sosyal medya hesabından Bursa'da yaşayan 3 milyon 194 bin 720 kişiyi ilgilendiren önemli bir haber verdi.
Haberin Devamı