Barış Yahya Çinçin

Barış Yahya Çinçin

bcincin@tv100.com.tr
Türkiye'ye cumartesi günü 1 günlüğüne geliyor. Uyarısı şimdi geldi. Haydi gözünüz aydın

Cumartesi günü 1 günlüğüne geliyor

Meteoroloji uzmanı Orhan Şen sosyal medya hesabından Türkiye'ye flaş bir uyarıda bulundu. Batı bölgesindeki illerimize cumartesi günü 1 günlüğüne geliyor. Sonra terk edecek ancak salı günü yeniden gelecek.
Haberin Devamı
İstanbul, Yalova, Bursa, Kocaeli, Düzce ve Sakarya için kırmızı alarm. Dışarıda işleriniz varsa erteleyip evde kalın

Marmara'da hava kirliliği arttı

İstanbul, Yalova, Bursa, Kocaeli, Düzce ve Sakarya'da özellikle solunum yollarından kronik rahatsızlığı olan vatandaşlar için adeta kırmızı alarm verildi. Dışarıda işleriniz varsa erteleyip evde kalın.
Haberin Devamı
Türkiye'ye yerin altından flaş flaş dedirtecek bir haber geldi. Durum hiç iyi değil. Herkes kendi evinde önlemini alsın

Yerin altından flaş bir haber geldi

Türkiye'ye yerin altından adeta "flaş flaş" dedirtecek bir haber geldi. Durum gerçekten de hiç iyi değil. Herkesin evinde kendisinin alması gereken önlemler var.
Haberin Devamı
Türkiye'ye sürpriz 8 Mart uyarısı! Çok güçlü giriş yapacak, kimse bunu beklemiyordu

Türkiye'ye sürpriz 8 Mart uyarısı!

Meteorolojik kaynaklardan Türkiye'ye sürpriz bir 8 Mart uyarısında bulunuldu. Kimse bunu beklemiyordu ancak uzmanlar tek tek dillendirmeye başladı.
Haberin Devamı
Kocaeli, Yalova, Bursa, Sakarya, İstanbul'da yaşayan vatandaşlara evden çıkmayın uyarısı. Her tarafı kapladı. Dışarı çıkanın tepesine binecek

Marmara'ya flaş uyarı

Meteorolojik kaynaklar tarafından Marmara bölgesindeki illerimiz Kocaeli, Yalova, Bursa, Sakarya, İstanbul'a yönelik flaş bir uyarı geldi. Vatandaşlara evden çıkmayın uyarısı yapıldı.
Haberin Devamı
Parkta 2.300 yıl boyunca gözden saklı bir şekilde durdu... Hiç kimse yerini bilmiyordu... Tesadüf eseri ortaya çıkarıldı

Parkta 2.300 yıl boyunca gözden saklı duruyordu

İtalya'daki bir parkta bulunan 2.300 yıllık devasa yapı, hiç kimse tarafından bilinmiyordu. Tesadüfen ortaya çıkarıldı, arkeologlar bile görünce şaşkına döndü.
Haberin Devamı
Türkiye için tarih artık kesinleşti. O tarihte giriş yapacak. Herkese hayırlı olsun

Türkiye için tarih artık kesinleşti

Türkiye'ye yeni bir soğuk hava dalgası geliyor. Tarih artık kesinleşti, yakın bir zamanda giriş yapacak. Meteorolojik kaynaklardan da bilgilendirme gelmeye başladı.
Haberin Devamı
Türkiye'ye Rusya üzerinden giriş yapacak. Tarihi belli oldu. Hoş gelirsin

Türkiye'ye Rusya üzerinden giriş yapacak

Meteorolojik kaynaklar tarafından Türkiye'ye Rusya üzerinden giriş yapacak bir hava dalgası hakkında vatandaşlara bilgi verildi. Buna ihtiyacımız vardı, "Hoş gelirsin" yorumları yapıldı.
Haberin Devamı
Türkiye'de 3 Mart'ta bir anda her şey tersine dönecek. Artık bitti, terk ediyor

3 Mart'ta soğuklar geliyor

Meteorolojik kaynaklar tarafından Türkiye'ye yönelik 3 Mart uyarısında bulunuldu. Artık bitti, yerine başkası geliyor. Hazırlıkları iyi yapalım.
Haberin Devamı
Türkiye'ye perşembe günü Afrika üzerinden geliyor. Şimdi belli oldu. Bu hesapta yazmıyordu

Çöl tozu geliyor

Türkiye'ye perşembe günü Afrika üzerinden yeni bir hava olayı geliyor. Bu hesapta yoktu, aniden oldu. Duyanlar şaştı kaldı.
Haberin Devamı
Türkiye'ye perşembe günü Afrika üzerinden girecekti. Görüntüsü geldi

Afrika'dan girecekti, görüntüsü geldi

Türkiye'ye perşembe günü Afrika üzerinden giriş yapması beklenen bir hava olayıyla ilgili görüntü geldi. Afrika'dan gelecek, havada etkisini gösterecek.
Haberin Devamı
Türkiye,  Portekiz-İspanya-Kuzey Afrika için korkunç tarih verildi. Herkes evindekini idareli kullansın. Yakında bulunamayacak

Tarih verildi, herkes evindekini idareli kullansın

Türkiye, Portekiz-İspanya-Kuzey Afrika için korkunç bir tarih verildi. O tarihte yavaş yavaş artık kıtlık başlayacak. Herkesin evindeki bir yaşam kaynağını idareli kullanması gerekiyor.
Haberin Devamı