Barış Yahya Çinçin

Barış Yahya Çinçin

bcincin@tv100.com.tr
Şanlıurfa, Diyarbakır, Batman, Mardin, Siirt, Şırnak’a resmi uyarı şimdi geldi. Herkes acilen baksın

6 il resmi uyarı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından 6 ilimiz Şanlıurfa, Diyarbakır, Batman, Mardin, Siirt, Şırnak’a resmi uyarı şimdi geldi. Herkes acilen baksın.
Haberin Devamı
Türkiye’nin korkuyla beklediği canlı, Kastamonu’daki bir depoda ortaya çıktı. Hayvan için acilen resmi ekipler görevlendirildi

O canlı depoda ortaya çıktı

Türkiye’de havaların ısınmaya başlamasıyla birlikte milyonlarca vatandaşımızın korku içerisinde beklediği hayvan, Kastamonu’daki bir depoda ortaya çıktı.
Haberin Devamı
Doğa, en ufak bir hatayı bile affetmez. Tüm balık tutma tekniklerini unutun. Koca balığı eliyle yakaladı

Doğa, en ufak bir hatayı bile affetmez

Doğa, en ufak bir hatayı bile affetmez sözüne ilişkin sosyal medyada çok güzel bir video paylaşıldı. Tüm balık tutma tekniklerini unutun. Koca balığı eliyle yakaladı.
Haberin Devamı
Türkiye için flaş tarih verildi. Herkesi ilgilendiriyor

Türkiye için flaş tarih verildi

Meteorolojik kaynaklar tarafından Türkiye'ye yönelik flaş bir tarih verildi. Herkesi ilgilendiriyor, vatandaşlarımızın öğrenmesinde ciddi şekilde fayda var.
Haberin Devamı
Hatay, Adana, Osmaniye, Kahramanmaraş ve Mersin dikkat! Pazartesi başladı, perşembeye kadar devam edecek

Akdeniz'e uyarı

Meteoroloji uzmanı Orhan Şen, sosyal medya hesabından Akdeniz bölgesindeki illerimiz Hatay, Adana, Osmaniye, Kahramanmaraş ve Mersin'e yönelik önemli bir haber verdi.
Haberin Devamı
Türkiye pazar günü uyuyacak, pazartesi sabah bu şekilde kalkacağız

Pazartesi böyle olacak

Meteoroloji uzmanı Orhan Şen, sosyal medya hesabından Türkiye'ye pazartesi günü uyarısı verdi. Pazartesi günü hava durumu böyle olacak.
Haberin Devamı
100.000 inekten yalnızca 1 tanesinde görülüyor... Adam ahırın kapısını açınca inekten doğan o yavruyu gördü. Yüreği cız cız etti

100.000 inekten yalnızca 1 tanesinde görülüyor

100.000 inekten yalnızca 1 tanesinde görülen olay, hem çiftlik sahibinin hem de görenlerin yüreğini adeta cız ettirdi. Adam ahırın kapısını açınca inekten doğan o yavruyu gördü.
Haberin Devamı
Yeşilçam'ın efsanesi Nuri Alço da Kadir İnanır'la aynı kaderi paylaşmıştı. Hayranlarının istemediği haber geldi

Nuri Alço ile ilgili yeni gelişme

Yeşilçam'ın bir başka efsanesi Kadir İnanır'la aynı kaderi yaşayan ve beynine pıhtı atması nedeniyle hastaneye kaldırılan Nuri Alço hakkında hayranlarının istemediği bir haber geldi.
Haberin Devamı
Türkiye'de de yakında doğanın her yerinden karşımıza çıkacak hayvan resmen 4 Nisan'da uyandı. Suratındaki ilk ifade korkunç mesajı bize getirdi

Ayı kış uykusundan uyandı

Türkiye'de de yakında başta Orta Karadeniz olmak üzere yurdumuzun birçok noktasında görülmeye başlaması tahmin edilen hayvan hakkında ilginç bir haber geldi. Söz konusu hayvan 4 Nisan'da resmen uykusundan uyandı. Suratındaki ilk ifade ise bize korkunç bir mesaj veriyor.
Haberin Devamı
Çiftlikte ahırına giren kadın, siyah hayvana doğru yönelince inekten doğan ölü hayvanı gördü. 100 binde 1 görülüyor bize vurdu. Resmen kıyamet alameti

100 binde 1 görülüyor bize vurdu

Doğada ilginç olaylar yaşanmaya devam ediyor. Son gelen haber de oldukça endişeye neden oldu. Çiftlikte ahırına giren kadın, siyah hayvana doğru yönelince inekten doğan ölü hayvanı gördü. 100 binde 1 görülüyor bize vurdu. Resmen kıyamet alameti.
Haberin Devamı
Kahramanmaraş, Hatay, Gaziantep, Osmaniye, Malatya, Adıyaman, Adana, Diyarbakır, Kilis ve Şanlıurfa'ya flaş uyarı

Deprem bölgesindeki illerimize flaş uyarı

Meteoroloji uzmanı Kerem Ökten, sosyal medya hesabından Kahramanmaraş, Hatay, Gaziantep, Osmaniye, Malatya, Adıyaman, Adana, Diyarbakır, Kilis ve Şanlıurfa illerimize yönelik flaş bir haber verdi.
Haberin Devamı
Adana'da Aladağ, Ceyhan, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Çukurova, Seyhan ve Yüreğir'e flaş resmi uyarı

Adana'ya bayram uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından Adana ve ilçeleri Aladağ, Ceyhan, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Çukurova, Seyhan ve Yüreğir'e resmi bir flaş uyarı yapıldı.
Haberin Devamı