Barış Yahya Çinçin

Barış Yahya Çinçin

bcincin@tv100.com.tr
MS 200 yılından bu yana toprağın içerisinde duruyordu... Arazide traktörün ucuna takıldı, araştırmacılar üzerinde kimin resmi olduğunu görünce gözleri çıktı

Büyük İskender'le ilgili büyük keşif

Danimarka'nın Zealand adasında merkezi bir konumda bulunan Ringsted yakınlarında gerçekleştirilen keşif, arkeoloji camiasını ayağa kaldırdı. MS 200 yılından bu yana toprağın içerisinde duruyordu... Arazide traktörün ucuna takıldı, araştırmacılar üzerinde kimin resmi olduğunu görünce gözleri çıktı.
Haberin Devamı
Ünlü cinsel içerikli film yıldızı kadın sektöre yeniden döndüğünü açıkladı. Hayranları sevinçten havaya uçtu

Lana yeniden sektöre dönüyor

Dünyaca ünlü cinsel içerikli film yıldızı Lana Rhoades yeniden cinsel içerikli film sektörüne döndüğünü açıkladı. Hayranları sosyal medyada yaptıkları yorumlarda bundan büyük memnuniyet duyduklarını açıkladı.
Haberin Devamı
Doğanın en vahşi hayvanı! Üzerine binerken bir kez daha düşünün. Binen kadın 1000 pişman oldu

Doğanın en vahşi hayvanının üzerine bindi

Doğanın en vahşi hayvanlarından birinin oyuncak maketinin üzerine binen kadın, yaptığına yapacağına 1000 pişman olmayı başardı. Görüntüler sosyal medyada izlenme rekoru kırdı.
Haberin Devamı
Türkiye'ye cuma girecek, cumartesi sabah Marmara'da olacak. Bakmadan atlama

Cuma girecek, cumartesi Marmara'da

Meteoroloji uzmanı Kerem Ökten sosyal medya hesabından Marmara bölgesindeki illerimizi yakın bir zamanda etkileyecek hava sistemi hakkında vatandaşlara uyarı yaptı.
Haberin Devamı
Fenerbahçe'nin eski kaptanı siyasete girdi. O partinin genel başkanının başdanışmanı oldu

Fenerbahçe'nin eski kaptanı siyasete girdi

Fenerbahçe'nin eski kaptanları arasında yer alan isim, siyasete girdi. Bir partinin genel başkanının başdanışmanı oldu. Gelişmeyi parti başkanı bizzat duyurdu.
Haberin Devamı
Türkiye'ye doğru gümbür gümbür geliyor. Perşembe girecek, o tarihte bitecek

Türkiye'ye doğru gümbür gümbür geliyor

Meteoroloji sitesi Hava City tarafından tabiri caizse "Türkiye'ye doğru gümbür gümbür gelen" sistem hakkında vatandaşlara bilgilendirildi. Perşembe girecek, o tarihte bitecek.
Haberin Devamı
Türkiye'ye çarşamba günü Batı'dan giriş yapacak... Resmi uyarıdan önce o uyarı yaptı. Evde herkes acilen bunu yapmalı

Türkiye'ye çarşamba günü Batı'dan girecek

Meteoroloji uzmanı Kerem Ökten, sosyal medya hesabından Türkiye'ye resmi uyarıdan önce önemli bir uyarı yaptı. Perşembe gününden itibaren Batı'dan giriş yapması bekleniyor. Evde yapmamız gereken bir şey var.
Haberin Devamı
2 metre, o hayvan yerin altından Türkiye'ye çıktı! Elazığ, Tunceli, Adıyaman, Batman, Diyarbakır, Gaziantep, Mardin, Şanlıurfa ve Şırnak acil dikkat

2 metre, yerin altından Türkiye'ye çıktı!

Türkiye'de Elazığ, Tunceli, Adıyaman, Batman, Diyarbakır, Gaziantep, Kilis, Mardin, Siirt, Şanlıurfa ve Şırnak illerimize bir hayvanla ilgili acil bir uyarı gerçekleştirildi. 2 metre, tek ısırığı insanı öldürmeye yetiyor.
Haberin Devamı
Hatay, Adana, Antalya, Mersin ve Osmaniye resmen size yıllarca komşu yaşamış. Bilim adamları dilini ısırdı. Gözleri başından 20 kat büyük yaratık keşfedildi

Gözleri başından 20 kat büyük yaratık keşfedildi

Akdeniz'de bilim insanları tarafından gerçekleştirilen keşif büyük heyecan yarattı. Hatay, Adana, Antalya, Mersin ve Osmaniye resmen size yıllarca komşu yaşamış. Bilim adamları dilini ısırdı. Gözleri başından 20 kat büyük yaratık keşfedildi.
Haberin Devamı
Türkiye'de perşembe gününden sonra bir anda değişecek. Hazır olun

Perşembe bir anda değişiyor

Meteoroloji uzmanı Orhan Şen, sosyal medya hesabından Türkiye'de önümüzdeki günlerde beklenen hava durumuna ilişkin vatandaşlarımıza önemli bir uyarı yaptı. Perşembeye kadar böyle ama sonrasında bir anda değişmesi bekleniyor.
Haberin Devamı
Türkiye'de salı gününden itibaren etkili olmaya başlayacak, tarih verildi geliyor

Salı gününden itibaren etkili olmaya başlayacak

Meteoroloji uzmanı Kerem Ökten, sosyal medya hesabından Türkiye'de etkili olması beklenen bir hava sistemine ilişkin vatandaşlara yönelik uyarı gerçekleştirdi.
Haberin Devamı
Kocaeli, İstanbul, Bursa, Yalova, Sakarya ve Düzce'ye perşembe sabah uyarısı geldi

Marmara'ya perşembe sabah uyarısı

Meteoroloji uzmanı Kerem Ökten, sosyal medya hesabından Marmara bölgesindeki illerimiz Kocaeli, İstanbul, Bursa, Yalova, Sakarya ve Düzce'ye perşembe sabahına ilişkin flaş bir uyarı gerçekleştirdi.
Haberin Devamı