Barış Yahya Çinçin

Barış Yahya Çinçin

bcincin@tv100.com.tr
Boğazına takılıp kocaman şekilde nefes borusunu tıkadı. Hayvan acı içinden can çekişiyordu. Doğa sana minnettar kalacak iyi adam

Doğa sana minnettar kalacak iyi adam

Sosyal medyada paylaşılan bir görüntü kısa süre içerisinde viral oldu. Görüntüleri izleyen sosyal medya kullanıcıları, "Doğa sana minnettar kalacak iyi adam" yorumlarında bulundu.
Haberin Devamı
Türkiye pazartesi tamam yatıp uyuyacağız ama salıya böyle uyanacağız

Salı böyle olacak

Meteoroloji uzmanı Kerem Ökten, sosyal medya hesabından Türkiye'de salı gününün hava durumuna ilişkin vatandaşlara önemli bir bilgi aktardı.
Haberin Devamı
Doğada neler var... Bu hayvanın suratını 1 kez görenler geceleri uyuyamıyor, evde en az 10 kere tuvalete kalkıyorlar

Doğada neler var...

Doğada neler var... Sosyal medyada paylaşılan hayvanın suratını 1 kez görenler gerçekten de büyük korku yaşıyor. Doğada o kadar ilginç hayvan var ki bunlar saymakla bitmiyor.
Haberin Devamı
Türkiye'ye korkunç tarih verildi 30 yıl değil 20 yıl değil 7 yıl evet 7 yıl. O tarihte kar yüzünü gören yarabbi şükür diyecek resmen uyarı yapıldı

Türkiye'ye korkunç tarih verildi

Uzmanlar tarafından Türkiye'ye yönelik korkunç bir tarih verildi. 30 yıl değil 20 yıl değil 7 yıl evet 7 yıl. O tarihte kar yüzünü gören yarabbi şükür diyecek resmen uyarı yapıldı .
Haberin Devamı
Sivas, Yozgat, Çorum, Tokat, Giresun, Gümüşhane, Bayburt ve Erzincan'ın korkulu rüyası ortaya çıktı. O tarihten sonra evde bile kendinizi korun. 10-15 gün var

Korkulu rüyanız ortaya çıktı

Sivas, Yozgat, Çorum, Tokat, Giresun, Gümüşhane, Bayburt ve Erzincan illerimizde büyük korkuya neden olan bir hastalık yazla birlikte yeniden ortaya çıktı. O tarihten sonra evde bile kendinizi korun. 10-15 gün var.
Haberin Devamı
Türkiye'de salı günü Afrika'dan geldi etkisini gösterecek, çarşamba ve perşembe de bizimle sonra o Afrika'yı kovacak

2 gün Türkiye'de etkisini gösterecek

Meteoroloji sitesi Hava Forum tarafından Türkiye'de etkisini gösterecek sisteme ilişkin vatandaşlara bilgi verildi. Çarşamba ve perşembe bizimle olması bekleniyor.
Haberin Devamı
Türkiye'de Orta ve Batı Karadeniz'de ilginç olay, her an İstanbul'a doğru kayabilir

Orta ve Batı Karadeniz'de ilginç olay

Türkiye'de Orta ve Batı Karadeniz'de ilginç bir olay meydana geldi. Her an İstanbul'a doğru kayabileceği ifade ediliyor. Vatandaşların haberdar olması önemli.
Haberin Devamı
4.000 tanesi kafeslerde tutuluyor... Biz bu filmi izleyip 2 yıl eve hapsolduk. Sakın aynısını yapmayın. Araştırmacılar hayvanlardan endişelendiren haberi verdi

Biz bu filmi izleyip 2 yıl eve hapsolduk

Çin'de hayvanlarla ilgili gelen bir haber, insanların endişelenmesine neden oldu. Biz bu filmi izleyip 2 yıl eve hapsolduk. Sakın aynısını yapmayın. 4.00n tanesi şu anda kafeste tutuluyor ancak risk büyük.
Haberin Devamı
Türkiye'nin beklediği misafir pazar gecesi kapıyı çalacak, pazartesi giriş yapacak

Türkiye'nin beklediği misafir geliyor

Türkiye'nin bir süreden bu yana beklediği misafir hakkında flaş gelişmeler yaşanıyor. Pazar gecesi kapıyı çalacak, pazartesi günü de yurdumuza girmesi bekleniyor.
Haberin Devamı
Türkiye'ye salı günü için batı illerimize uyarı. O vatandaşlar dikkat

Salı günü migreni olanlar dikkat

Meteoroloji Bey hesabından Türkiye'de batı bölgesindeki illerimiz için salı gününe yönelik uyarı verildi. Özellikle o vatandaşlarımızın dikkat etmesi gerekecek.
Haberin Devamı
Türkiye dikkat 5 gün kaldı, Ege üzerinden yurdumuza girecek

Türkiye dikkat 5 gün kaldı

Meteoroloji uzmanı Kerem Ökten, sosyal medya hesabından Türkiye'ye 5 gün sonra gelecek bir sistem hakkında vatandaşlara bilgilendirme yaptı.
Haberin Devamı
Doğadan teker teker toplayıp getirdiler. Kadının yaptığına bakın gerçekten inanılmaz nefes bile almadı

Kadının yaptığına bakın

Sosyal medyada bir kadının doğadan toplanan ürünleri soyma şekli milyonlarca kez izlenme aldı. Görüntüleri izleyenler şaşkınlıklarını gizleyemedi.
Haberin Devamı