Barış Yahya Çinçin

Barış Yahya Çinçin

bcincin@tv100.com.tr
Türkiye'ye pazartesi gecesi uyarısı! Herkes evde önlem alsın

Pazartesi gecesi uyarısı!

Hava Forum tarafından tüm Türkiye'ye pazartesi gecesi hakkında flaş bir uyarı yapıldı. Herkes evde önlemini alsın.
Haberin Devamı
Dünyaya acil uyarı! Amerika'da yerin altına bakan araştırmacılar dehşet bir durumu fark etti. Adana, Mersin, Kocaeli, İstanbul herkes evindeki o maddeyi korusun

Dünyaya acil uyarı!

Dünyaya çok önemli bir konuda acil uyarı yapıldı. Amerika'da yerin altıyla ilgili araştırma yapan uzmanlar, yer altı sularının çok büyük bir ölçüde tükendiğini tespit etti. Türkiye'de de kuraklık büyük bir risk. Adana, Mersin, Kocaeli, İstanbul'da yaşayan vatandaşlarımızın evlerindeki suyu çok iyi koruması gerekiyor. Bu artık ulusal bir görev.
Haberin Devamı
Dünyadan yok olacaklar listesine bir canlı daha alındı. Böyle böyle böyle doğada son olarak sıra bize gelecek. Şaka sanmayın

Bir canlı daha yok olacaklar listesine alındı

Dünyadan yok olacaklar listesine bir canlı daha eklendi. İklim değişikliği nedeniyle bu canlının neslinin hızla tükendiği düşünülüyor. Böyle giderse yakında birçok canlı dünyadan yok olmaya devam edecek. Buna insanların da dahil olmasından endişe duyuluyor.
Haberin Devamı
Amasya, Artvin, Bolu, Giresun, Ordu, Rize, Samsun, Sinop, Trabzon, Zonguldak dikkat. İzmir, Aydın, Muğla ve Aydın'a 75, İstanbul'a 50 uyarısı

Bu illerde yağış var

Meteorolojik kaynaklar tarafından Türkiye'de çarşamba günü Amasya, Artvin, Bolu, Giresun, Ordu, Rize, Samsun, Sinop, Trabzon, Zonguldak, İzmir, Aydın, Muğla ve Aydın ile Marmara bölgesindeki illerimizde yağmur bekleniyor.
Haberin Devamı
Araştırmacılar 1982 yılında ezilerek ölen bir yılan üzerinde inceleme yaptı. Orta çıkan sonuç hepsini şok etti. Acilen kapalı odada toplantıya girdiler

Ezilerek ölen yılan hakkında ilginç keşif

Araştırmacılar dünya genelinde ilginç canlılar üzerinde araştırmalarını sürdürüyor. Zimbabwe'nin Doğu Dağlık Bölgesi'nde 1982'de ezilen bir yılan hakkında yapılan keşif de tüm araştırmacıları şaşkına çevirdi. Araştırmacılar yılan üzerinde yaptıkları incelemeden sonra hemen kapalı bir odada toplantıya girdi.
Haberin Devamı
Türkiye'de yer ayırttı, salı günü yeniden geliyor. Pazartesi gecesi zaten fenaydı, onla daha fena olacak

Yine lodos geliyor

Meteoroloji sitesi Hava Forum tarafından Türkiye'de etkili olması beklenen lodos hakkında yeni açıklamada bulunuldu.
Haberin Devamı
Türkiye'yi pazartesi gece saatlerinde terk edecek. Ama çok kısa süre sonra yeniden gelecek. İşte o tarih

Yağışlar bu gece gidiyor

Meteoroloji uzmanı Orhan Şen, özellikle Ege ve Akdeniz bölgesinde ciddi su baskınlarına neden olan yağışların bu geceden itibaren Türkiye'yi terk edeceğini açıkladı. Ancak yeniden geliş tarihi de var.
Haberin Devamı
İzmir, Manisa, Aydın, Uşak, Kütahya, Afyon, Denizli, Muğla, Çanakkale, Balıkesir, Bursa, Bilecik için tarih verildi. Gitti ama çok fena gelecek

Ege bölgesine kuvvetli yağışlar geliyor

Meteoroloji uzmanı Kerem Ökten sosyal medya hesabından Ege bölgesindeki illerimiz İzmir, Manisa, Aydın, Uşak, Kütahya, Afyon, Denizli, Muğla, Çanakkale, Balıkesir, Bursa, Bilecik için flaş bir tarih verdi. Yeniden geliyor.
Haberin Devamı
Türkiye'ye çarşamba günü uyarısı! Salı gecesi yatağa başımızı koyacağız. Çarşamba aman Allah

Türkiye'ye çarşamba günü uyarısı!

Meteoroloji uzmanı Kerem Ökten tarafından çarşamba günü hakkında vatandaşlara yönelik flaş bir uyarı geldi. Salı akşamdan başlayacak, çarşamba sabah kendisini hissettirecek.
Haberin Devamı
Ağacın ortasını baltayla delen işçiler, içinden fışkıranı görünce dehşete düştü... Çevredekiler bakakaldı

Ağaçtan bakın ne çıktı

Ağacın ortasını baltayla delen işçiler içeriden çıkan sıvıyı görünce adeta dehşete düştü. Bu anlara tanık olanlar da büyük bir şaşkınlık yaşadı.
Haberin Devamı
Dünyaya yılanlar hakkında bir kötü haber daha. Bir ülkede daha büyük istilaya geçtiler. Her yerden fışkırıyorlar

Yılanlar hakkında bir kötü haber daha

Dünyaya yılanlardan bir kötü haber daha geldi. Bir ülkede daha istilaya geçen yılanlar, her taraftan fışkırmaya başladı. Uzmanlar bu olaylarda küresel ısınma kadar, dışarı bırakılan yiyeceklerin etkisi olduğunu da söylüyor.
Haberin Devamı
Dünya için korkunç haber! Türkiye için de büyük bir felaket bu. İzmir, Manisa, Aydın, Uşak, Kütahya, Çanakkale, Balıkesir... Son kez için bir daha olmayacak

O şerbetler bir daha olmayacak

Araştırmacılar hem Türkiye hem de dünya için korkunç haberi verdi. İzmir, Manisa, Aydın, Uşak, Kütahya, Çanakkale, Balıkesir bu habere çok üzülecek. Ancak maalesef ki üzümlerimizi ilgilendiriyor.
Haberin Devamı