Survivor Ayşe'nin itirafı şoke etti! Acun bile bu itirafı beklemiyordu!

Survivor’da finale adım adım yaklaşılırken bomba bir itiraf geldi. Survivor Ayşe özel durumunu açıkladı. Acun’un Ayşe Yüksel’in söyledikleri karşısında çok utandığı iddia edildi.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Survivor’da finale adım adım yaklaşılırken bomba bir itiraf geldi. Survivor Ayşe özel durumunu açıkladı. Acun’un Ayşe’nin söyledikleri karşısında çok utandığı iddia edildi.

Ekranların çok izlenen yarışma programı Survivor’da artık finale günler kaldı. Bu yıl hem sakatlıklar hem de kavgalarda ön plana çıkan Survivor’da son olarak Batuhan ve Dora’nın elenmesi de izleyenleri bir hayli hayrete düşürmüştü.

Ancak Survivor’da son bölümde izleyenleri hayrete düşüren farklı bir olay daha yaşandı. Olayın kahramanı ise Survivor’da Ayşe oldu.

Ayşe daha önce de İsmail ile özel durumuyla ilgili konuşmuş ve gündeme gelmişti.

Ancak olay sonunda patlak verdi ve Ayşe her şeyi söyledi.

Survivor Ayşe, “Ben herkesin içerisinde bu durumu artık açıklayacağım. Bir daha bu konu hakkında üzerime gelinmesini istemiyorum. Adet olamıyorum, regl dönemi çok gecikti. O yüzden kilo aldım. Yemiyorum, içmiyorum, sadece adet olamadığım için kilo alıyorum” sözlerini dile getirdi!

Sosyal medyada ise Ayşe’nin bu sözleri çok yadırgandı. Birçok kişi ise eleştirilerde bulundu. Bunun yanında Acun Ilıcalı’nın Survivor Ayşe’nin konuşmaları karşısında utandığı iddia edildi.