Galatasaray Kasımpaşa maçı hangi kanalda? Galatasaray Kasımpaşa maçı ne zaman, saat kaçta, şifresiz mi?

Galatasaray ve Kasımpaşa, Türkiye Süper Ligi 22. hafta maçında karşı karşıya gelecek. Peki, Galatasaray Kasımpaşa maçı hangi kanalda? Müsabakanın ne zaman saat kaçta olduğu araştırılıyor. Öyleyse Galatasaray Kasımpaşa maçı ne zaman, saat kaçta, şifresiz mi?

Galatasaray Kasımpaşa maçı hangi kanalda?

Galatasaray Kasımpaşa Türkiye Süper Ligi 22. hafta maçında mücadele verecek. Maç ile ilgili detaylı araştırmalar yapılıyor. Futbolseverler ‘Galatasaray Kasımpaşa maçı hangi kanalda?" sorusuna yanıt arıyor. Müsabakanın ne zaman başalayacağı da merak edilen bir diğer konu. Peki; Galatasaray Kasımpaşa maçı ne zaman, saat kaçta, şifresiz mi? Futbolseverler kıran kırana bir mücadele için bekliyor. İşte, Galatasaray Kasımpaşa maçı ilk 11'ler ve daha fazla bilgi...

Galatasaray Kasımpaşa maçı hangi kanalda?

Galatasaray Kasımpaşa maçı beIN Sport kanalında canlı olarak yayınlanıyor. 

Galatasaray Kasımpaşa maçı ne zaman, saat kaçta, şifresiz mi?

Galatasaray Kasımpaşa maçı 20 Ocak Perşembe günü yani bugün Nef Stadyumu'nda oynanacak. Galatasaray Kasımpaşa maçı saat 20:00'de başlayacak ve beIN Sport kanalı üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

Futbolseverler “Galatasaray Kasımpaşa maçı şifresiz mi?” sorusuna yanıt arıyor. Galatasaray Kasımpaşa maçı beIN Sport üzerinden şifreli olarak yayınlanacak.

Galatasaray Kasımpaşa maçının hakemi kim?

Türkiye Süper Ligi, Galatasaray Kasımpaşa maçında  Tugay Kaan Numanoğlu düdük çalacak.

Galatasaray Kasımpaşa maçı ilk 11'ler...

Galatasaray Kasımpaşa maçı için geri sayım başlamışken Galatasaray Kasımpaşa ilk 11’leri merak ediliyor. Galatasaray Kasımpaşa maçı ilk 11’leri henüz belli olmadı. 

Galatasaray Kasımpaşa maçı muhtemel 11'ler...

Galatasaray: İsmail, Boey, Nelsson, Marcao, Ömer, Aytaç, Morutan, Cicaldau, Emre Kılınç, Halil, Kerem

Kasımpaşa: Ertuğrul, Hadergjonaj, Tarkan, Brecka, Evren, Doğucan, Travnik, Hajradinovic, Ouannes, Varga, Umut Bozok