Galatasaray'dan imza şov

Galatasaray'da yeni transferler için Türk Telekom Stadı'nda imza töreni düzenlendi. Falcao'nun anonsu sırasında TT Arena'da büyük coşku yaşandı. 'El Tigre' lakaplı yıldız futbolcu için 'Eye of the Tiger' şarkısı çalındı.

Galatasaray'dan imza şov

Sarı kırmızılılar, yeni transferleri Radamel Falcao, Mario Lemina, Micheal Seri, Taylan Antalyalı, Şener Özbayraklı, Adem Büyük, Okan Kocuk ve Emre Mor için Türk Telekom Stadı'nda imza töreni gerçekleştirdi.

Şarkıcı Alya imza töreni öncesi sahneye çıkarak Galatasaray taraftarlarını şarkılarıyla coşturdu ve 3’lü çektirdi.

Törene katılamayan yeni transferlerden mesaj

Milli Takım kamplarında olduğu için törene katılamayan futbolcuların video mesajları yayınlandı.

Ryan Babel mesajında, "Milli takımda olduğum için yanınızda olamayacağım. Galatasaray'da oynamak benim için onur. Beni herkes çok iyi karşıladı. Bu sezon büyük hedeflerimiz var. Desteğiniz için teşekkürler" dedi.

Steven N'Zonzi, "İyi bir sezon geçireceğimize inanıyorum. Kupalar kazanıp taraftarlarımızı mutlu edeceğimizi düşünüyorum" mesajını gönderirken, Florin Andone, ”Bu harika kulüp beni heyecanlandırıyor. Merhaba Galatasaray taraftarları. Haftaya görüşürüz” dedi.

Jimmy Durmaz ise, "Bu benim hayalimdi. Galatasaray forması giymek gurur. Burada oyunculara çok değer veriliyor. Umarım beraber kupalar kazanırız. En büyük Cimbom" ifadelerini kullandı.

Galatasarayın yeni transferleri Adem Büyük, Şener Özbayraklı, Okan Kocuk, Seri, Luyindama, Emre Mor, Taylan Antalyalı, Lemina ve Falcao sırayla imza töreni için sahneye çağrıldı.

'Eye of the Tiger' şarkısı çalındı

Radamel Falcao'nun anonsu sırasında Türk Telekom Stadı'nda büyük coşku yaşandı. 'El Tigre' lakaplı yıldız futbolcunun stada çıkışı sırasında ise 'Eye of the Tiger' şarkısı çalındı. Kolombiyalı futbolcu taraftarlara üçlü çektirdi.