Gönül Dağı dizisinin Serdar'ı Utku Ateş ile ilgili bomba gelişme! Dizi hayranları bu habere çok sevinecek

TRT 1’in seyircilerine duygu dolu anlar yaşatarak sezon finali yapan Gönül Dağı dizisi yeni sezonda hayranlarını mutlu edecek iki önemli değişiklikle geliyor.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Geçen hafta sezon finali yapan Gönül Dağı dizisinin yankıları sürüyor. Gönül dağı Eylül ayının ortalarında tekrar ekranlara dönecek.

Ancak her bölümüyle günlerce konuşulan ve hafızalara kazınan Gönül Dağı dizisinin yeni sezonunda büyük sürprizler bekliyor.

Sezon finalinde seyirci Gönül Dağı dizisinde Elif ile Serdar’ın aşıkına kilitlenmişti. Ancak Sedar’ın bir mektupla sadece Elif’i değil diziyi bırakması tüm izleyenleri derinden sarsmış, Serdar karakterine hayat veren Utku Ateş diziye sessiz sedasız veda etmişti.

Ortaya atılan bir iddiaya göre yapımcıların da ısrarıyla Utku Ateş Gedelli’ye geri dönecek ve Elif – Serdar aşkı kaldığı yerden devam edecek.

Gönül Dağı izleyicilerin yapımcılara yaptığı baskıdan dolayı bu durumun geliştiği iddialar arasında.

Tabi bu durumun teyite muhtaç bir durum olduğu da aşikar. Ne yapımcı tarafından ne de Serdar karakterini canlandıran Utku Ateş’ten konuyla ilgili herhangi bir açıklama söz konusu değil.

Diğer bir bomba ayrıntı ise dizideki başrol ile iglili.

Dilek karakterine hayat veren başrol oyuncusu Gülsim Ali İlhan’ın diziden ayrılacağı iddia edildi.

Dilek karakterinin yerine başka alternatiflerin arandığı da yine gelen iddialar arasında yer aldı.