Ünlü yönetmen Yılmaz Erdoğan'ın kendisinden 19 yaş küçük aşkı tanıdık çıktı!

Sevilen eğlence programı Güldür Güldür Show'un ünlü yönetmeni Yılmaz Erdoğan’ın Etiler’de görüntülendiği sevgilisinin ünlü spor spikeri Damla Uğurtürk olduğu ortaya çıktı.

Google Haberlere Abone ol

Ünlü yönetmen Yılmaz Erdoğan'ın Etiler’de görüntülendiği kendisinden 19 yaş küçük sevgilisinin spor spikeri Damla Uğurtürk olduğu ortaya çıktı.

Magazin gündemine bomba gibi düşen Damla Uğurtürk ile Yılmaz Erdoğan'ın 5 ay önce Beşiktaş’ın ödül gecesinde birlikte sunuculuk yaptığı öğrenildi.

Yılmaz Erdoğan geçen cuma günü Etiler’de genç bir kadınla görüntülendi. Panikleyen ikili birbirinden uzaklaşırken, Erdoğan soru soran muhabiri “Tamam kaybol!” diyerek tersledi.

Ünlü oyuncunun yanındaki maskeli genç kadının spor spikeri Damla Uğurtürk olduğu ve ikilinin bir süredir ilişki yaşadığı ortaya çıktı.

 Yılmaz Erdoğan ile Damla Uğurtürk arasında ise 19 yaş fark var.

Programda yakınlaştılar

Beşiktaş Kulübü, “Bırakmam Seni” kampanyası kapsamında geçen ağustos ayında Vodafone Park’ta “Ödül Senin” gecesi düzenlemiş, organizasyonun sunuculuğunu Yılmaz Erdoğan ile Damla Uğurtürk yapmıştı.

 YouTube programında da ağırladı

Spiker Uğurtürk ardından ünlü oyuncuyu YouTube programında da ağırladı. İkilinin bu buluşmalar sırasında yakınlaştığı ve aralarında bir ilişki başladığı öğrenildi.

Damla Uğurtürk kimdir?

Spor spikeri Damla Uğurtürk kimdir?

1986, Ankara doğumlu Uğurtürk, Çankaya Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu. NTV, TGRT, Kanal B ve TRT’de muhabir ve spiker görevlerinde çalışan Uğurtürk, aynı zamanda LÖSEV gönüllüsü.