Hafize Hoca’nın “Üşüyoruz, çorap gönderin” sözleri herkesi ağlatmıştı! Hafize Hoca’dan tüm Türkiye’ye teşekkür! tv100 kayıtsız kalmadı

Dün akşam tv100 ekranlarında “Burası çok soğuk, çorap gönderin, ayaklarımız çok üşüdü" sözleri tüm Türkiye’yi ağlatan Prof. Dr. Hafize Öksüz, tüm Türkiye'ye teşekkür ederek bölgeye yardımların ulaştığını söyledi. Prof. Dr. Öksüz’ün çağrısına tv100 de kayıtsız kalmayarak bölgeye yardımda bulundu.

Hafize Hoca’nın “Üşüyoruz, çorap gönderin” sözleri herkesi ağlatmıştı! Hafize Hoca’dan tüm Türkiye’ye teşekkür! tv100 kayıtsız kalmadı

Merkez üssü Kahramanmaraş'ın Pazarcık ve Elbistan ilçeleri olan, 10 ili etkileyen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremlerin ardından Türkiye yasa boğuldu. Büyük depremin üçüncü gününde enkaz kurtarma çalışmaları devam ediyor.

Erdoğan Aktaş’ın sunumuyla ekranlara gelen tv100 Deprem Özel Yayını’na bağlanan Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Öğretim üyesi Prof. Dr. Hafize Öksüz’ün “Burası çok soğuk, çorap gönderin, ayaklarımız çok üşüdü" sözleri dün tüm Türkiye’yi ağlattı.

Hafize Hoca’nın sözlerinin ardından Erdoğan Aktaş gözyaşlarını tutamamıştı.

Prof. Dr. Öksüz’ün çağrısına tv100 de kayıtsız kalmayarak bölgeye yardımda bulundu. Canlı yayınına bağlanan Prof. Dr. Hafize Öksüz, yardımların yerine ulaştığını ifade etti. “Bugün daha iyiyiz” diyen Öksüz, “Daha da iyi olacağımızı düşünüyoruz. Tüm Türkiye’ye depremde zarar gören 10 ile yapmış oldukları desteklerden dolayı çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.