Cenk Küpeli'den sürpriz şekilde boşanan Demet Şener, gerçek sebebi ilk kez açıkladı!

Haziran 2019'da nikah masasına oturduğu ve öve öve bitiremediği eşi Cenk Küpeli ile boşanan eski manken Demet Şener, boşanma sebebini açıkladı. Şener, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla evliliğinin neden bittiğini duyurdu.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Eski manken Demet Şener'in, 21 Haziran 2019 da nikah masasına oturduğu ve yere göğe sığdıramadığı eşi Cenk Küpeli ile boşanması magazin gündemine adeta bomba gibi düştü.

Herkesi şoke eden sürpriz boşanmanın sebebi de merak konusu oldu. Cenk Küpeli'den boşana Demet Şener, ilk kez açıkladı. Şener, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla evliliğinin neden bittiğini duyurdu.

 

İşte Demet Şener, sosyal medya hesabından paylaştı

Cenk Küperli'den boşanan Şener, "Evliliğimizi üzülerek ve dostça dün bitirmiş bulunuyoruz. Gerekli açıklamaları yaptık fakat bazı yayın organlarında çeşitli iddialarla haber yapılmaktadır.

Çocuklarım artık büyüdü ve markamın heyecanıyla yoğun bir çalışma dönemindeyim. Cenk'in çok istediği çocuk konusuna başlarda ben de sıcak baksam da kendimi yeni bir çocuk için hazır hissetmiyorum.

Bu konuyu da karşılıklı konuşarak hayattan beklentilerimizin farklı olduğuna karar vererek ve üzülerek ayrılık kararı verdik.

Evliliğimiz boyunca Cenk her zaman benim yanımda olmuştur. Ne maddi ne de manevi en ufak bir sorun yaşamamışızdır. Güzel bir evliliği bitirmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Saygı duyulmasını rica ederim" sözlerini kullandı.

 Cenk Küpeli: Hayatımda hep çok özel kalacaksın

Demet Şener'in boşandığı Cenk Küpeli ise, "Evli kaldığmız süre boyunca bana hissettirdiğin tüm güzel duygular ve beraber geçirdiğimiz her an için teşekkür ederim. Anneliğine ve kadınlığına olan saygımın yanı sıra, duyduğum sevgi nedeniyle hayatımda hep çok özel kalacaksın. Ayrılık sonrası arkadaşlığa inanmasam da eski eşin olarak tüm desteğim ve dualarım seninle olacak. Güzel ve başarılı bir hayat dilerim..." diyerek Şener'e teşekkür etti.