Masumiyet'in tescilli güzeli Banu'nun estetiksiz hali ortaya çıktı! Ünlü oyuncu meğer...

Hülya Avşar, Deniz Çakır, Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan'ın başrollerini paylaştığı oynadığı Masumiyet dizisinde Banu karakterine can veren tescilli güzel Asena Tuğal'ın estetiksiz hali ortaya çıktı. İşte ünlü oyuncunun eski hali...

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Hem konusu hem de kadrosu ile merak konusu haline gelen Masumiyet dizisi sosyal medyada merak konusu oldu. Güçlü kadrosuyla reyting rekorları kıran iddialı dizi, her Çarşamba akşamı FOX TV ekranlarına geliyor.

Hülya Avşar, Deniz Çakır, Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan'ın başrollerini paylaştığı Masumiyet dizisi oyuncu kadrosuyla da tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

 

Dizide en çok merak edilen karakterlerden bir tanesi de Banu oldu. 

Masumiyet dizisinde Banu karakterine can veren ünlü oyuncu Asena Tuğal'ın eski estetiksiz hali takipçilerini şaşırttı. Ünlü oyuncuyu gören tanıyamadı.

Ünlü oyuncunun şimdiki halini görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Asena Tuğal'ın son hali nefes kesti.

 

Masumiyet'in Banu'su Asena Tuğal kimdir?

Asena Tuğal, 1 Ocak 1984 yılında İstanbul’da doğdu. 1,75 boyundadır.2000 den itibaren TGRT, Kanal D ve Show TV de muhabiri olarak çalıştı. 

Tescilli güzel çıktı

Star TV tarafından düzenlenen Miss Turkey 2006 nın dördüncü güzeli seçildi. Tuğal, Kürek sporunda uluslararası dereceleri olan bir sporcudur. Tekvando sporunda siyah kuşak sahibi olup ülkemizi Milli Takım kadrosunda temsil etmiştir. 

Boğaziçi Üniversitesinde Matematik ve Fen Bilimleri fakültesinden mezun olmuştur. Miss International yarışmasında Miss Smile ödülü kazanmıştır. 

Masumiyet'in yıldızı ilk oyunculuk deneyimini Akasya Durağı dizisindeki Ezgi karakteri ile yaşamıştır.