Huysuz Virjin'in son halini görenler şoke oldu

Huysuz Virjin karakteriyle milyonların sevgilisi haline gelen Seyfi Dursunoğlu'nun son halini görenler gözlerine inanamadı. İşte şimdilerde sakin bir hayat süren Seyfi Dursunoğlu'nun son hali...

Google Haberlere Abone ol

En son bir tuvalet kağıdının reklam filmi için kameralar karşısına geçen kanto geleneğinin önde gelen isimlerinden Huysuz Virjin, artık kameralardan uzak bir hayat sürüyor. Uzun yıllardır televizyon ekranlarında görünmeyen Seyfi Dursunoğlu'nun son hali ise herkes tarafından merak edilir bir hal aldı.

Kanto geleneğinin gereği olarak seneler boyu abartılı makyaj ve abiye giysilerle televizyon ekranlarını süsleyen Huysuz Virjin, çeşitli mekanlardaki matinelerden televizyon programlarına kadar birçok kez hazır cevaplılığıyla, şovlarıyla sevilen eğlenceli bir karakter oldu.

90'lı yıllarda Huysuz Show ile beğenileri toplayan Seyfi Dursunoğlu'nun Huysuz Virjin karakteri aslında 1970'li yıllara kadar uzanıyor. 90'ların ortasından sonuna kadar adeta ülkemizde fırtınalar estiren Huysuz Show'dan önce Seyfi Dursunoğlu çeşitli fuarlarda, gazinolarda ve gece kulüplerinde bu karaktere hayat veriyordu.

Huysuz Show rekorlar kırdı

Zaman içinde ünü kulaktan kulağa yayılan bu özgün karakter, yıllar içinde tüm Türkiye'nin bildiği önemli bir figüre dönüştü. Huysuz Show'un ardından gerek jüri üyeliği gerek sunucu olarak sevenlerinin karşısına çıkan Seyfi Dursunoğlu, 2007 yılında ise Huysuz Virjin'in yer aldığı televizyon programlarına ve diğer yayınlara RTÜK tarafından sansür baskısı yapıldığını belirterek artık kendisiyle özdeşleşmiş bu figür üzerinden ekranlarda görünmeyeceğini belirtti.

Seyfi Dursunoğlu, bu gelişmenin ardından hem kırgınlığı hem de ilerleyen yaşı nedeniyle daha sakin ve inzivada bir hayat sürmeye başladı. Huysuz Virjin'li şov döneminin ardından çeşitli yetenek yarışmalarında jüri üyesi olarak karşımıza çıkmaya başlayan Seyfi Dursunoğlu, her ne kadar eskisi gibi Huysuz Virjin karakteriyle karşımıza çıkmasa da bu programlardaki hazır cevap tavrı ve eğlenceli yanıtlarıyla seyirciyi yine güldürmeyi başarmıştı.

Jüri üyesi olarak da kırdı geçirdi

Popstar Türkiye ve Benzemez Kimse Sana gibi jüri üyeliği yaptığı yetenek yarışmalarının yanı sıra bizzat kendisinin sunduğu Huysuz'la Dans Eder misin? programı da bulunuyor. Ayrıca usta sanatçı, Benzemez Kimse Sana programının finalinde son kez Huysuz Virjin olarak kanto yapmıştı.

2012 yılından sonra ekranlarda nadiren karşımıza çıkan Seyfi Dursunoğlu, bu süre boyunca konuk olarak katıldığı televizyon programlarında Çengelköy'deki evinde röportajlar vermiş, oldukça sakin bir hayat yaşadığını belirtmişti.

Son yıllarda yalnızca bir tuvalet kağıdı markasının reklamlarında Huysuz Virjin olarak gördüğümüz Seyfi Dursunoğlu, neredeyse 50 yılı geride bıraktığı renkli sanat geçmişinin ardından oldukça sakin bir hayat yaşıyor.