İbo Show’un merakla beklenen yeni bölüm konukları belli oldu!

9 yıl aradan sonra tekrar seyircisiyle buluşan İbo Show'un merakla beklenen 17. bölüm fragmanı yayınlandı. 13 Mart Cumartesi akşamı yayınlanacak 17. yeni bölümde; Berkay, Nükhet Duru, Suzan Kardeş ve Volkan Severcan konuk olacak.

İbo Show’un merakla beklenen yeni bölüm konukları belli oldu!

Ekrana döndüğü gündem beri gündemden düşmeyen İbo Show'un yeni bölüm konukları belli oldu. İbo Show'un 13 Mart Cumartesi ekrana gelecek olan 17. yeni bölümünden eğlence dolu bir gece yaşanacak.

İbo Show’un merakla beklenen yeni bölüm konukları belli oldu! - Resim : 1

Star'da yayınlanmaya başlayan İbo Show, beşinci bölümüyle seyirci karşısına çıkıyor. 9 yıllık aradan sonra yeniden ekrana gelmeye başlayan İbo Show, cumartesi günü yayınlanacak. Cumartesi akşamı Star TV ekranlarında yayınlanacak olan programın bu hafta da birbirinden değerli konuklar yer alacak.

 İbo Show’un merakla beklenen yeni bölüm konukları belli oldu! - Resim : 2

 İBO SHOW YENİ BÖLÜM KONUKLARI

Eğlencenin eksik olmayacağı yeni bölümde, keyifli dakikalar seyirciyi bekliyor. Program konukları arasında yer Berkay, Nükhet Duru, Suzan Kardeş ve Volkan Severcan unutulmaz bir geceye imza atacak.
 İbo Show’un merakla beklenen yeni bölüm konukları belli oldu! - Resim : 3

Ekrana döndüğü gündem beri gündemden düşmeyen İbo Show'un yeni bölüm konukları belli oldu. İbo Show'un 13 Mart Cumartesi ekrana gelecek olan 17. yeni bölümünden fotoğraflar da yayınlandı.

 İbo Show’un merakla beklenen yeni bölüm konukları belli oldu! - Resim : 4

İBO SHOW FİNAL Mİ YAPACAK?

Star TV'nin cumartesi akşamları yayınlanan eğlence programı, aynı gün izleyici karşısına çıkan rakipleri, Gönül Dağı, Kardeşlerim, Kuzey Yıldızı gibi güçlü yapımlar nedeniyle reytinglerde 8. sıraya kadar geriledi. Yaşattığı hayal kırıklığı nedeniyle programın, final yapacağı konuşulmaya başlandı. Konuyla ilgili İbrahim Tatlıses'ten ve kanal yönetimin henüz açıklama gelmedi.

İbo Show’un merakla beklenen yeni bölüm konukları belli oldu! - Resim : 5