Ünlü iş insanı Erdal Acar'ın eşi Kardelen Acar'ın en özel fotoğrafları ifşa edildi!

Ünlü iş insanı Erdal Acar'ın eşi Kardelen Acar'ın İcloud hesabı hacklendi. Sosyetik güzel Acar'ın en özel fotoğrafları ifşa edildi.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Gösterişli paylaşımlarıyla çok konuşulan ünlü iş insanı Erdal Acar'ın eşi Kardelen Acar, hacker kurbanı oldu. Sosyetik güzelin çıplak fotoğrafları paylaşıldı.

Lüks ve görkemli yaşantısını göz önünde yaşayarak sürekli eleştirilen Kardelen Acar'ın Instagram hesabından çıplak fotoğrafları paylaşıldı. Herkesi şoke eden fotoğraflar sosyal medyada gündem oldu. Gerçek ise kısa süre sonra ortaya çıktı.

"Kimsenin yanına bunu bırakmayacağım"

Telefonunun hacklendiğini açıklayan Kardelen Acar, "Telefonum 6 saat önce hacklendi. İcloud adresim, fotoğraflarım, Instagram adresim her şeyimi geri kurtardık. Kimsenin yanına bunu bırakmayacağım" dedi.

Lüks hayatıyla eleştirilerin odağı olmuştu

Telefonunu hackleyenlere maddi ve manevi tazminat davası açan Acar, Çeşme'deki evinde dokuz yardımcısı, 200 bin dolar yani yaklaşık 1 milyon 400 bin TL'lik baget kesim pırlantası ve son olarak 72 bin Euro yani 605 bin TL'lik Hermes çantasını Instagram'da paylaşarak tepki çekmişti.