Eskiden çalıştığı yere geldi, sopayla taksiyi parçaladı

İstanbul Sultangazi'de bir kişi, elindeki sopayla eskiden çalıştığı taksi durağında park halindeki taksiyi parçaladı. Saldırgan gözaltına alınırken, aracı parçalanan taksi sürücüsü o anları cep telefonu kamerası tarafından saniye saniye kaydetti.

Yunus Emre Mahallesi'nde meydana gelen olayda, elinde sopa ve bıçak bulunan Ö.Ö., eskiden çalıştığı taksi durağına geldi. Ö.Ö., kısa bir süre sonra durak önündeki taksiye sopayla vurmaya başladı.

Aracın camlarını kırdıktan sonra, hırsını alamayan Ö.Ö., bu sefer de kaportaya ve kapılara vurmaya başladı. Haber verilmesi üzerine olay yerine polis sevk edildi.

Elindeki bıçakla kimseyi yanına yaklaştırmayan saldırgan, daha sonra olay yerinde bulunan bir kişiye doğru koştu. Bu sırada Ö.Ö., polis tarafından etkisiz hale getirilerek, gözaltına alındı. Polis merkezi amirliğine götürülen Ö.Ö.'nün alkollü olduğu iddia edildi.

O anlar kameraya yansıdı 

Taksinin şoförü olan Yunus Mazhar S., ise o anları cep telefonu kamerasıyla kaydetti. Aracının parçalanışını kaydeden sürücünün saldırgandan şikayetçi olduğu öğrenildi.