İyi Aile Babası 3. Bölüm full izle

Kanal D'nin tanıtımları ile merak uyandıran yeni dizisi İyi Aile Babası'nın 3. Bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için İyi Aile Babası dizisi ilk bölümü tek parça olarak internete yüklendi. İşte 17 Aralık 2020 tarihinde yayınlanan İyi Aile Babası 3. Bölüm…

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Yapımcılığını Süreç Film'in, senaristliğini Selçuk Aydemir'in, yönetmenliğini Hakan Algül’ün üstlendiği, kadrosunda Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Melek Baykal, Salih Kalyon, Timur Acar gibi isimlerin yer aldığı İyi Aile Babası dizisinin ilk bölümü yayınlandı. 17 Aralık 2020 tarihinde yayınlanan İyi Aile Babası dizisinin ilk bölümü tek parça olarak internete yüklendi. İşte İyi Aile Babası dizisinin 3. Bölüm tek parça linki…

İyi Aile Babası 3. Bölüm izle

İyi Aile Babası 3. Bölüm tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

İyi Aile Babası 2. bölüm ne olmuştu?

Aslı’nın işlerinin yoğunluğundan dolayı evin tüm işlerini kendisinin yapacağını söyleyen Mehmet Ali, içinden çıkamayacağı bir duruma girer. Oğulcan ise Mehmet Ali'yi mutfak önlüğüyle görünce anne ve babasının boşanacağını düşünür. Pamuk Ailesi'nde anne ve baba rollerinin değişiminde Mehmet Ali oldukça zorlanır.

Pamuk Ailesi, Rıfkı'nın evliliği için seferber oluyor. Arife, Rıfkı'ya sorduğu sorularla gelin adayı Ayfer'in robot resmini çizerek hızla amacına ulaşmaya çalışır. Hulusi'yi dedektif olarak tutan Arife, Ayfer hakkında tüm bilgileri toplar. Mehmet Ali de Ayfer konusunda abisi Rıfkı’ya yardım etmeli ve Ayfer'in hakkında olabildiğince bilgi toplamaya çalışır. 

Diğer yandan tedavisi bulunamamış bir hastalığı tedavi ederek dünyaya iz bırakmaya karar veren Mehmet Ali çalışmalarına başlar, ancak gördüğü rüyanın etkisiyle bir karar vermek zorunda kalır. 

İyi Aile Babası dizisi konusu nedir?        

Mehmet Ali Pamuk, evli ve üç çocuklu, İstanbul Anadolu Yakası’nda, mahalle arasında özel halk sağlığı kliniği sahibi, idealist bir hekim ve daha da idealist bir aile babasıdır. Mehmet Ali, tıp fakültesinde okurken, kampüste tanıştığı, halkla ilişkiler bölümünde okuyan ve çok güzel bir İstanbul Kadıköy kızı olan Aslı’ya aşık olmuş ve sonunda O’nunla evlenmeyi başarmıştır. 

Aslı da, Mehmet Ali’yi severek evlenmiştir; ama zavallının, Mehmet Ali ile evlenirken, aynı anda Mehmet Ali’nin ailesiyle de evleniyor olduğundan haberi yoktur. Mehmet Ali, evlendikten sonra, en azından bir süreliğine kira vermemek için, eskiden Adana’nın önemli ağalarından olan İbrahim dedesinin annesine bıraktığı üç katlı eski apartmanın orta katında oturmayı uygun görünce; yeni evli çiftin tüm hayatları, giriş katında oturan anne babalarının hayatıyla iç içe geçmiştir.

Yıllar geçmiş, çiftin çocukları olmuş, hepsi okul çağına gelmiş, hatta büyük kızları evlenme çağına yaklaşmıştır, ama değişen hiçbir şey olmamıştır. Zavallı Kadıköy kızı Aslı, hala aynı apartmanda, giriş katında oturan kayınvalidesi ve kayınpederi ile birlikte yaşamaktadır ve 7/24 kayınvalide baskısı altındadır.

İyi Aile Babası dizisi oyuncuları kimdir?

 • Çağlar Çorumlu(Mehmet Ali Pamuk)
 • Şebnem Bozoklu (Aslı Pamuk)
 • Melek Baykal(Arife Pamuk)
 • Salih Kalyon (Kerami Pamuk)
 • Timur Acar (Rıfkı Pamuk)
 • Eslem Akar (Yağmur)
 • Bahar Süer (Ayfer)
 • Berke Üsdiken (Emre Güney)
 • Ecrin Su Çoban (Damla Pamuk)
 • Berat Efe Parlar (Oğulcan Pamuk)
 • Beste Bereket (Aydan Hemşire)
 • Rukan Demir (Çilem Hemşire)