Kadınların gizlice fotoğrafını çekerken yakalanmıştı! Otobüsteki sapık hakkında flaş gelişme

İstanbul Ataşehir'de bir belediye otobüsünde kadınların fotoğrafını çekerken yakalanan ve yakalanınca "Gözümüz kayıyor, böyle giyinmenizi kınıyorum" diyen sapık, özel hayatın gizliliğini ihlal etmek suçundan çıkarıldığı hakimlikçe tutuklandı.

Ataşehir'de belediye otobüsünde kadınların gizlice fotoğrafını çekerken yakalanan şahıs, İstanbul Anadolu 6.Sulh Ceza Hakimliğinin kararı ile özel hayatın gizliliğini ihlal etmek suçundan tutuklandı.

DİĞER YOLCULAR FARK ETTİ

Olay, Ataşehir'de bir belediye otobüsünde meydana geldi. İddiaya göre, bir şahıs otobüs içerisinde kadın yolcuların gizlice fotoğraflarını çekmeye başladı. Durumu fark eden yolcular şahsa tepki gösterdi.

AKILALMAZ SAVUNMA

Yakalanan şahıs "Gözümüz kayıyor, böyle giyinmenizi kınıyorum" derken, olay yerine polis çağrıldı. Olay yerine gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alınan şahıs karakola götürüldü.

ÖZEL HAYATIN GİZLİLİĞİNİ İHLALDEN TUTUKLANDI

Sosyal medyada düşen görüntülerin ardından tepkilerin odağına yerleşen şahıs, İstanbul Anadolu 6.Sulh Ceza Hakimliğinin kararı ile özel hayatın gizliliğini ihlal etmek suçundan tutuklandı.