Karadeniz müzik sanatçısı Cimilli İbo kimdir, gerçek adı ne? Cimilli İbo kaç yaşında?

Karadeniz müziğinin sevilen isimlerinden Cimilli İbo, geçen yıl koronavirüs sebebiyle yoğun bakımda kalmıştı. Böbrek nakli yapılan Cimilli İbo, şimdi de böbrek yetmezliği nedeniyle yoğun bakıma alındı. Peki, Cimilli İbo kimdir? Cimilli İbo kaç yaşında?

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Geçen yıl koronavirüs nedeniyle yoğun bakıma alınan  'Cimilli İbo' lakaplı İbrahim Özer sağlığına kavuşmuştu. Sanatçıdan kötü haber geldi, yeniden rahatsızlanan Cimilli İbo yoğun bakıma alındı. Özer'in böbrek yetmezliği ve kanında aşırı enfeksiyona rastlandı. Cimilli İbo'nun sağlık durumunun kritik olduğu iddia edildi. Peki, Cimilli İbo kimdir, kaç yaşında? Cimilli İbo kaç yaşında? Cimilli İbo'nun rahatsızlığı ne?

CİMİLLİ İBO SAĞLIK DURUMU

Yoğun bakımda tedavisi devam eden müzisyen için dostları yardım çağırısında bulundu. İstanbul Başkent Üniversite Hastanesi’nde bulunan Cimilli İbo için 0+RH VE 0-RH trombosit kana ihtiyaç olduğu öğrenildi.

CİMİLLİ İBO KİMDİR?

Karadeniz müziğinin sevilen ismi İbrahim Özer, Cimilli İbo olarak tanınmaktadır. Cimilli İbo 12 Mayıs 1972 Trabzon doğumludur.

Sibelim, Cayır Cayır Yanayi, Kakara Kikiri,Şakacı, Oyna, Cimilli İbo ve Fıkralar, Konser Coşkusu, Hasretim Hepinize, Benida/ Esma Hala, Sevdalı, Cimilli'nin Düzüne/ Ağla Yüreğim Ağla, Kemençe, Yalan Dünya Boş ve Sallama Çayı gibi albüm ve çalışmalara imzasını attı.