Fenerbahçe 90+6'da kazandı

Süper Lig'in son haftasında Kayserispor ile Fenerbahçe karşı karşıya geldi. Fenerbahçe, geriye düştüğü maçta geri dönerek sahadan 2-1 galip ayrıldı.

Fenerbahçe 90+6'da kazandı

1. dakika - Karşılaşmada ilk düdük çaldı ve mücadele başladı.

5. dakika - Sağ kanattan kazanılan köşe vuruşu sonrasında topun başına geçen Caner Erkin bu duran topu paslaşarak kullanıyor.

7. dakika - Enner Valencia, Nehuen Paz'la girdiği tartışma sonrasında topsuz alanda yaptığı temas dolayısıyla sarı kart ile cezalandırılıyor.

18. dakika - GOOOLL!! Sağ kanattan gelişen atakta topla ilerleyen İlhan Parlak ceza sahası içine ortasını yapıyor. Ön direğe yakın bölgede bu topa hareketlenen Pedro Henrique kafa vuruşunu yapıyor ve topu ağlarla buluşturuyor. Hes Kablo Kayserispor, Pedro Henrique'nin golü ile skoru 1-0'a taşıyor.

20. dakika - Savunma arkasına atılan uzun pasa hareketlenen Enner Valencia sol kanatta ofsaytta kalıyor.

23. dakika - Sağ kanattan kazanılan serbest vuruş sonrasında topun başına geçen Caner Erkin ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak bu topu savunma oyuncuları tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor.

32. dakika - Caner Erkin hakeme yaptığı itirazları sonrasında sarı kart ile cezaladırılıyor.

36. dakika - Sol kanattan gelişen atakta topla ilerleyen Bright Osayi-Samuel ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak bu topa kimse temas edemiyor ve savunma oyuncuları tarafından tehlikeli bölgeden uzaklaştırılıyor.

38. dakika - Ceza sahası dışı sol çaprazdan kazanılan serbest vuruş sonrasında topun başına geçen Jose Sosa bu duran topu paslaşarak kullanıyor.

44. dakika - Karlo Muhar, Ozan Tufan'a yaptığı sert müdahale sonrasında sarı kart ile cezalandırılıyor.

45+3. dakika - Kayserispor - Fenerbahçe maçının ilk yarısı ev sahibi ekibin üstünlüğüyle 1-0 sona erdi.

İkinci yarı

46. dakika - Hakem düdüğünü çaldı ve ikinci yarı başladı.

46. dakika - Fenerbahçe'de Cisse, Ferdi Kadıoğlu'nun yerine oyuna dahil oldu.

52. dakika - Hızlı gelişen Hes Kablo Kayserispor atağında atılan uzun ara pasına hareketlenen İlhan Parlak ceza sahası içine topla giriyor ve şutunu çekiyor. Bu topu ileri çıkan Altay Bayındır müdahalesyle tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor.

53. dakika - Sağ kanattan gelişen atakta İlhan Parlak'ın ayağından açtığı topla buluşan Zoran Kvrzic penaltı noktasının hemen yanıdan kaleye şutunu gönderiyor ancak bu top farklı şekilde dışarı çıkıyor.

57. dakika - Fenerbahçe'de kazanılan penaltı atışını Sosa gole çeviremedi. Skor 1-0 Kayserispor lehine.

59. dakika - Sağ kanattan kazanılan köşe vuruşu sonrasında topun başına geçen Caner Erkin bu duran topu paslaşarak kullanıyor ancak sonuç alamıyor.

70. dakika - Sağ kanattan kazanılan köşe vuruşu sonrasında topun başına geçen Jose Sosa ceza sahası içine ortasını yapıyor. Bu topa takım arkadaşları müdahale ediyor ancak savunma oyuncuları araya girerek tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor.

74. dakika - Sağ kanattan kazanılan köşe vuruşu sonrasında topun başına geçen Caner Erkin ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak bu topu savunma oyuncuları tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor.

80. dakika - Sağ kanattan kazanılan serbest vuruş sonrasında topun başına geçen Caner Erkin ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak bu orta etkisiz oluyor.

84. dakika  - Ceza sahası içine atılan ara pasına hareketlenen Pedro Henrique kaleye şutunu gönderiyor. Bu top kaleciyi geçiyor ve çizgiye yakın bölgeden Caner Erkin son anda dokunarak kornere gönderiyor.

87. dakika - Fenerbahçe bir kez daha penaltı kazandı.

88. dakika - Kayserispor'da İlhan Parlak kırmızı kart gördü.

90+6. dakika - GOOOLL!! Fenerbahçe, Serdar Aziz'in golüyle skoru 2-1'e taşıyor.