Kenarda oturan 2 kişiye saldırdılar! Birini yola birini merdivenden aşağı attılar

Kocaeli'nin İzmit ilçesinde yol kenarında oturan 2 arkadaş, yanlarına gelen 3 kişi tarafından nedeni bilinmeyen bir şekilde darp edildi. Arkadaşlardan birini yola attılar diğerini merdivenden attılar. Yola düşen genç, aracın çarpmasından şans eseri kurtulurken merdivenlerden düşen gencin bacağı kırıldı. 2 arkadaş kendilerine saldıranlardan şikayetçi oldu.

Olay, 2 Haziran Pazar günü gece saatlerinde Kemalpaşa Mahallesi Ayakkabıcılar Çarşısı'nda meydana geldi. İddiaya göre, isimleri öğrenilemeyen 3 kişi, yol kenarında oturan E.A. (32) ile H.K.'nin (35) yanına gelerek, "Neden burada oturuyorsunuz?" diye sordu. Bir süre sonra şahıslar bilinmeyen bir sebeple E.A. ile H.K.'ye saldırdı. Şahıslar tarafından ittirilen ve ayağı takılıp yola düşen H.K., şans eseri otomobilin çarpmasından son anda kurtuldu. E.A. ise merdivenden itildi.

SALDIRANLARDAN ŞİKAYETÇİ OLDULAR

Şüpheliler olay yerinden uzaklaştıktan sonra E.A. ile H.K. kendi imkanlarıyla Kocaeli Devlet Hastanesi'ne gitti, aynı zamanda şahıslardan şikayetçi de oldu. İkisinin de yüzünde morluklar oluştuğu, merdivenden itilen E.A.'nın ise bacağının kırıldığı öğrenildi. Öte yandan, olay anı saniye saniye bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, şahısların E.A. ile H.K.'nin yanına geldiği, bir süre sonra iki arkadaşa saldırdıkları anlar yer aldı. Polis ekipleri olayı gerçekleştiren şahısları yakalamak için çalışma başlattı.