Kerem Bursin ve Serenay Sarıkaya ilişkisinin bitme nedenine Hande Erçel ne diyecek?

Şimdilerde Sen Çal Kapımı dizisindeki rol arkadaşı Hande Erçel ile aşk yaşayan Kerem Bursin'in 2019 yılında fırtınalar estiren Serenay Sarıkaya ile aşkının neden bittiği hep merak konusu olmuştu. İşte Kerem Bursin ve Seranay Sarıkaya çiftinin ayrılma nedeni...

Kerem Bursin Serenay Sarıkaya aşkının bitme nedeni

2019 yılında Serenay Sarıkaya'dan ayrılan Kerem Bürsin, uzun süredir Hande Erçel ile aşk yaşıyor.

İtalya'da ciddi bir hayran kitlesine sahip olan Kerem Bürsin hakkında magazin gündemine bomba gibi düşen bir iddia ortaya atıldı.

İtalyan magazin sitesi Chiecosa'da, Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya ayrılığıyla ilgili çarpıcı bir haber yer aldı.

Chiecosa'da yer alan habere göre, Kerem Bürsin yıllar önce Serenay Sarıkaya'ya evlenme teklifi etti ve güzel oyuncu bu teklifi kabul etti.

Ancak Sarıkaya'nın evlenmek için bir şartı vardı. Kerem Bürsin ile evlenmeden önce evlilik sözleşmesi yapmak isteyen Sarıkaya'nın bu isteği Bürsin'i çileden çıkarttı ve çift geri dönüşü olmayacak şekilde ayrılık kararı aldı.

Kerem Bursin ve Hande Erçel arkadaşlığı aşka dönüştü

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda Kerem Bürsin ile birlikteliği hakkında açıklamalarda bulunan Hande Erçel, utangaç tavırlar sergilemişti. Oyuncu, "Yeni bir ilişki. Zaten başladığında direkt haberiniz oldu. Ben her zaman 'Hayatımda biri olduğunda öğreneceksiniz.' dedim. Oldu ve öğrendiniz... Bu kadar basit. Uzun zamandır yoktu tabii ki. Dizinin başında beraber olduğumuza dair haberler çıktı. O zaman tamamen iş arkadaşlığıydı, sonra ilişkiye dönüştü." ifadelerini kullanmıştı.

Yıllar sonra ortaya atılan bu iddiaya eski aşıkların ve Hande Erçel’in ne yanıt vereceği merak konusu oldu.

Hande Erçel evlilik hakkında ne demişti?

Hande Erçel, muhabirlerin, "Evlilik düşünüyor musunuz?" sorusuna, "Şu an sadece işimizi yapıyoruz. Keyifli bir ilişkimiz var." demekle yetinmişti.