Kerem Bursin’e ödül töreninde şok! Bay J Kerem Bursin’i hedef aldı!

Yıldız Teknik Üniversitesi tarafından düzenlenen ödül törenine katılan Kerem Bursin '2020 Yılının En Beğenilen Erkek Dizi Oyuncusu' ödülünü aldı. Bürsin, sahneden inerken sunucu Bay J’nin "Gözleriniz dolacak ama geçen yıl bölüm başı 120 bin TL alarak çalışmaya devam etti." sözleriyle şoke oldu.

Kerem Bursin’e ödül töreninde şok! Bay J Kerem Bursin’i hedef aldı!

Ekranın en iyilerinin belirlendiği ‘Yıldız Teknik Üniversitesi 2021 Ödül Töreni' düzenlendi. Törende pek çok ünlü isim ödüllerini aldı. Ödül töreninin sunuculuğunu ise radyocu Bay J, üstlendi. Ancak Bay J, ödül törenine adeta damga vurdu. Durumla ilgili Bay J'den açıklama geldi.

Kerem Bursin’e ödül töreninde şok! Bay J Kerem Bursin’i hedef aldı! - Resim : 1

"UMARIM SINIFTA KALAN DÜNYA DÜZENİ ARTIK DEĞİŞİR"

'2020 Yılının En Beğenilen Erkek Dizi Oyuncusu' ödülünü almak üzere sahneye davet edilen ünlü oyuncu Kerem Bursin, bir konuşma yaptı. Bursin konuşmasında, " İyi akşamlar. Öncelikle beni bu ödüle layık gördüğünüz için çok teşekkür ederim. Çok onurlandırdınız. Zor bir seneydi hepimiz için. O yüzden diyecek çok bir şey yok. Umarım daha güzel yıllar bizi bekler, umarım sınıfta kalan dünya düzeni artık değişir. Daha güzel günler bizi bekler. O yüzden hepinize çok teşekkür ederim. İyi akşamlar." diye konuştu.

Kerem Bursin’e ödül töreninde şok! Bay J Kerem Bursin’i hedef aldı! - Resim : 2

BAY J, KEREM BURSİN'İ HEDEF ALDI

Ödülünü alıp konuşmasını yapan Kerem Bursin, sahneden indiğinde ise hiç beklemediği bir olayla karşı karşıya kaldı. Tam bu sırada kapıdan dışarı çıkan Bursin'e radyocu Bay J, seslendi. Bay j, Bursin'i hedef aldı.

Kerem Bursin’e ödül töreninde şok! Bay J Kerem Bursin’i hedef aldı! - Resim : 3

"GÖZLERİNİZ DOLACAK AMA BÖLÜM BAŞI 120 BİN TL ALIYOR..."

Gecenin sunuculuğunu üstlenen Bay J, "Kerem Bey zor şartlarda çalışıyor. Gözleriniz dolacak ama geçen yıl bölüm başı 120 bin TL alarak çalışmaya devam etti" diye konuştu. Ünlü oyuncu, hiçbir şey söylemeden salonu terk etti.

Kerem Bursin’e ödül töreninde şok! Bay J Kerem Bursin’i hedef aldı! - Resim : 4

SOSYAL MEDYADA EN ÇOK KONUŞULANLAR ARASINDA GİRDİ

Olayın hemen ardından ise Kerem Bursin sosyal medyada en çok konuşulanlar arasında yer aldı. Birçok kişi, ünlü oyuncu Kerem Bursin'e destek mesajı yazdı.

Kerem Bursin’e ödül töreninde şok! Bay J Kerem Bursin’i hedef aldı! - Resim : 5

BAY J AÇIKLADI "SADECE SARKASTİK BİR ŞAKAYDI"

Kerem Bürsin’e ödül töreninde söylediği sözler nedeniyle tepki çeken sunucu Bay J, sadece sarkastik bir şaka yaptığını belirtti ve başta Kerem Bürsin olmak üzere kalbini kırdığı herkesten özür diledi:

“Çok fazla tepki gelince bir açıklama yapma ihtiyacı hissettim. Magazinci arkadaşlar biliyorum işiniz bu ama keşke konuşmamın başını da yayınlasaydınız da oyuncuların zor şartlar altında çalıştığını söylediğimi duysaydı herkes. Ciddi ciddi sanatçıların zor koşullarından bahsediyordum. Sadece sonundaki sarkastik bir şakaydı, kimsenin parasında gözüm olduğundan falan değil. Amacını aşmış olabilir şakam. O yüzden kalbini kırdığım insanlardan özür diliyorum. Kerem Bürsin’i çok severim. Sevgili Kerem ne kadar zor şartlar altında çalıştığınızı çok iyi biliyorum. Sen zeki bir adamsın. Böyle bir şakadan alınacak biri değilsin, biliyorum ve çok sevgilerimi yolluyorum. ”