Kırmızı Oda 4. bölüm izle

Kırmızı Oda dizisinin 4. bölümü tv8'de yayınlandı. Dizinin 4. bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için yüklendi. İşte Kırmızı Oda'nın 1. sezon 4. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz adres...

Kırmızı Oda dizisi tv8 ekranlarında yayınlanmaya başladığından beri fırtınalar estiriyor. Başrolünü Binnur Kaya'nın oynadığı dizinin 4. bölümü merakla bekleniyordu.

tv8 ekranlarından 4. bölümün yayınlanmasının ardından diziyi kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Kırmızı Oda 4. bölüm tek parça olarak internete yüklendi.

İşte Kırmız Oda'nın 4. bölümünü izleyebileceğiniz link

Kırmızı Oda'nın üçüncü bölümünde ne olmuştu?

İşte Kırmızı Oda'nın üçüncü bölümünde yaşananlar: Kırmızı Oda’nın üçüncü bölümünde, Doktor Hanım zekasıyla dikkat çeken Alya’yla ilişkisini geliştirip şifrelerini çözmeye başlarken, çocuk yaşta kardeşlerinin sorumluluğunu üzerine almak zorunda kalan Meliha’nın İstanbul’daki dramatik öyküsü devam ediyor. Mehmet’in yaşadığı değişim ise eşi Nesrin’i hayli endişelendiriyor.

Kırmızı Oda da başrol oyuncusu Binnur Kaya psikiyatri kliniğinin sahibi ve bir psikiyatristi canlandıracak. Psikiyatri kliniğinde doktorlarını ve onlara başvuran hastaların hayatlarını anlatacağı "Kırmızı Oda"da her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak. Hastalar o Güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler bulacak.

KIRMIZI ODA OYUNCULARI

Binnur Kaya
Tülin Özen
Burak Sevinç
Meriç Aral
Halit Özgür Sarı
Gülçin Kültür Şahin
Sezin Bozacı
Baran Can Eraslan