Kızının kocasını çaldı! Kaynana ve damadın yasak aşkı...

Lauren Wall ve kocası Paul, düğün masraflarını karşılayan Lauren'ın annesi Julia'ya teşekkür etmek amacıyla balayına giderken Julie'yi de yanlarında götürdü. Ancak Lauren, annesini balayına davet ederek hayatının hatasını yaptığından habersizdi. 

Lauren Wall ve Paul White çifti, 18 yaşındayken 14 Şubat Sevgililer Günü'nde tanışmıştı. Lauren, mahalledeki bir barda, arkadaşlarıyla eğlenmeye çıkmıştı. Barda Paul'u gördü ve ondan hemen etkilenmişti. Paul'da Lauren'dan hoşlanmış ve genç kızın telefon numarasını istemişti. Çiftin ilişkisi bu şekilde başlamış oldu.

Çift, beş aydır birlikteyken Lauren hamile olduğunu öğrendi. Çiftin kızları, 2004 yılının Mart ayında dünyaya geldi. Paul, kısa süre sonra sevgilisine evlenme teklif etti ve çift Ağustos ayında dünya evine girdi.

Lauren, İngiliz Mirror gazetesine verdiği röportajda, "Henüz aile kurmak için geçtik ve çocuk sahibi olmak gibi bir planımız yoktu. Ancak yine de kızımızın dünyaya gelmesi bizi çok mutlu etmişti.

Doğumdan 5 ay sonra hayallerimizdeki düğünü yaptık. Arkadaşlarımız ve ailelerimiz yanımızdaydı. Annem bana hayallerimdeki gelinliği satın almıştı. Paul bana övgüler yağdırıyordu. Masal gibiydi.

Her şeyin yolunda gittiğini düşünüyordum. Genç ve saftım, gözümün önünde olanı biteni göremedim. Balayına Devon'a gittik. Orada bir hafta kaldık. Annem ve kocam çok iyi anlaşıyorlardı. Damadın kaynanasıyla bu kadar iyi anlaşması mucize gibiydi.

Beraber kahkahalarla gülüyor ve çok iyi zaman geçiriyorlardı. Bu duruma sevinmiştim. Aklıma hiçbir şey getirmedim. Zaten kim annesiyle kocasının aşk yaşayacağını düşünür ki? Hem de kendi balayında! İki ay sonra Paul ile aramız kötüleşmeye ve evliliğimiz çatırdamaya başladı. Kocamı kaybediyor olmak zaten kötüydü. Peki onu öz anneme kaptırmak?

Paul'un evliliklerinin üçüncü ayına bile gelmeden evi terk ettiğini ve yüzüğünü çıkardığını anlattı. Lauren'ın kulağına bazı dedikodular geldi. Dedikoduların sadece "dedikodu" olmadığını ise annesiyle sokakta karşılaştığında öğrendi. Lauren, annesi Julie'nin karnının şiş olduğunu fark etti. Ona bunu sorduğunda ise annesi "Karnımda kist var" yanıtını verdi.

2005 yılının Temmuz ayında ise Lauren, hayatının şokunu yaşadı: Boşanma aşamasında olduğu kocası Paul, annesi Julie'nin yanına taşınmıştı ve annesi doğum yapmıştı.

Dünyası başına yıkılan Lauren, annesiyle ilişkisini bitirdi. Ancak kızına yaptıklarından dolayı Julie, onunla barışmak için elinden geleni yaptı. Kızına bir özür mektubu yazan kadın, onunla ilişkisini düzeltmeye çalıştı.

2009 yılında Julie ve Paul evlendi. "Beni düğünlerine davet ettiler. Nezaketen gittim. Annemle konuşuyorum ama bu onu affettiğim anlamına gelmiyor. Paul ve ben 14 Ağustos 2004'te evlenmiştik. Annem ve Paul 15 Ağustos 2009'da evlendi. Paul benden asla özür dilemedi. Annemin kocası olduğu için konuşmak zorunda kaldığım zamanlarda onunla konuşuyorum ama onun dışında bir yakınlığımız yok.

Aradan 10 yıl geçti. Lauren ikinci kez evlendi ve yeni ilişkisinde çok mutlu ve dördüncü çocuğuna hamile. Annesiyle seyrek de olsa konuşuyor. Ona kırgınlığının ise asla geçmeyeceğini söylüyor.