"Kızlarım flört edemez" diyen İzzet Yıldızhan'dan yeni açıklama

Geçtiğimiz hafta yaptığı 'flört' açıklamasıyla gündem olan ve Üç ayrı kadından yedi oğlu ile iki kızı olan 58 yaşındaki ünlü türkücü İzzet Yıldızhan, yayınladığı video ile kendisine gelen tepkilere isyan etti.

'Flörte karşıyım' demişti! İşte yeni açıklama

Üç ayrı kadından yedi oğlu ve iki kızı olan İzzet Yıldızhan, geçtiğimiz hafta yaptığı 'flört' açıklamasıyla adından söz ettirmişti. 58 yaşındaki türkücünün "Kızlarımın eş seçme şansı yok, ben seçmeyeceğim tabii ki! Flörte karşıyım. Bir kızla erkeğin aynı evde yaşamasına karşıyım" sözleri tepki çekmişti. Yıldızhan, günler sonra sosyal medya hesabından yayınladığı video ile kendisine gelen tepkilere isyan etti.

Dokuz çocuk babası İzzet Yıldızhan, geçtiğimiz hafta tv8'de yayınlanan "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa" programına konuk olmuştu. Kızlarının "İşte benim sevgilim" demesi gibi bir durumun söz konusu olamayacağını söylemişti.

"Kızlarım flört edemez" 

Ünlü türkücü, "Onların bir eş seçme şansı yok. Karşıma eş getirme şansı yok. Ben seçmeyeceğim tabii ki. Mutlaka aileler görüşür, bu böyle bilinir. Benim kızım öyle flört falan yaşayamaz. Bombaysa al söylüyorum. Böyle yani! Ben böyle doğru buluyorum..." demişti.

İzzet Yıldızhan, kendisine gelen tepkilerden sonra sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. 

Yıldızhan'dan yeni açıklama

 ''Herkese selam. Artık bu açıklamayı zorunlu bir hale getirdiniz sosyal medyada bana yapmış olduğunuz hakaretlerle... Aileme, çoluk çocuğuma, bana çok ciddi hakaretler ettiniz. Hâlâ edildiğini de görüyorum."

"Aslında kimsenin kimseye hakaret etme hakkı yok. "Eleştirebilirsiniz çok doğaldır. Sanatçıyım çünkü. Yapmış olduğum her şey hem kabul görülür hem de eleştirilebilir. Bu da hayatımızın içinde olması gereken şeyler. Fakat benim çocuğuma, bütün aileme, bana edilen hakaretler... Hukuki süreç başlattım şu an. Bütün avukatlarım çok iyi çalışıyorlar. Hepinize verilecek cezaları tek tek karşımda göreceğim."Bu net olmalı diye düşünüyorum. Bunun benim fikrim olduğunu ve herkesin hayatına saygı duyduğumu da açıkladım. Bunları net söyledim."

"Klavye kahramanlığı" 

"Bu klavye kahramanlığı var ya... Hemen önündeki telefondan mesaj atmak göndermek. Keşke gelip yüzüme, o yüreğinizle bana hakaret etseniz. Maalesef kimsenin kimseye böyle bir şey yapma hakkı yok. Türkiye'de demokrasi var arkadaşlar. Herkes fikrini özgürce beyan edebilir. Benim hayatım olduğunu, kimseyi ilgilendirmediğini ifade ettim."

"Eleştirebilirsiniz çok doğaldır. Sanatçıyım çünkü. Yapmış olduğum her şey hem kabul görülür hem de eleştirilebilir. Bu da hayatımızın içinde olması gereken şeyler. Fakat benim çocuğuma, bütün aileme, bana edilen hakaretler... Hukuki süreç başlattım şu an. Bütün avukatlarım çok iyi çalışıyorlar. Hepinize verilecek cezaları tek tek karşımda göreceğim."