Koku, korkunç gerçeği ortaya çıkardı

Komuşlar artık gelen kokulara dayanamıyor, siteyi sinekler basıyordu... Güvenlik görevlileri kokunun kaynağını tespit edince korkunç gerçek ortaya çıktı. Dairesinde ölen adam 7 aydır sinekler tarafından yeniyordu...

Koku, korkunç gerçeği ortaya çıkardı

Annesi ile birlikte yaşayan adam, 6 yıl önce annesini kaybetmesinin ardından evine kapanmıştı. Sadece zaruri ihtiyaçları için dışarı çıkan ve kimseyle görüşmeyen adamın adını komşuları dahi bilmiyordu. Geçtiğimiz aylara kadar zaman zaman rastladıkları adam ortadan kaybolunca kimse bu durumun farkına varmadı. Ta ki, etrafa koku ve sinekler yayılanan kadar.

Sitede oturan insanlar sinek ve böceklerden aşırı şikayet etmeye başlayınca yönetim önlem olarak her yeri ilaçlattı ancak ne koku ne de sinekler gitti. Üstelik daha da artıyordu. Ardından çıkmaya başlayan kokular neredeyse tüm siteyi sarmıştı. Adının Alexander olduğu açıklanan adam dairesinde henüz bilinmeyen bir nedenle hayatını kaybetmişti. Kimsesi olmayan adamın cesedi yavaş yavaş çürüyordu.

Bu sırada sinekler ve böcekler de kendileri için büyük bir besin kaynağı olan adamın cesedini yemeye başlamıştı. Komşularının evlerini de istila etmeye başlayan sineklerin ardından yapılan araştırmalar sırasında tüm dairelerin kapısı tek tek çalındı ve durum tespiti yapılmaya çalışıldı. Alexander'ın kapısı açılmayınca durum polise bildirildi.

Daire yaklaşan insanlar kokunun daha da şiddetli olduğunu fark edince Polis ve Acil Durumlar Bakanlığı memurları devreye girdi.

İçeri giren görevliler gördükleri manzara karşısında adeta şoke oldu. Kafa tası etlerinin tamamen yendiği ceset incelenmek üzere adli tıp morguna kaldırıldı.

Komşuları nadiren evden çıkan adamı tanımadıklarını söyledi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.