Konseyde şaşırtan veda! Survivor All Star 2022 kim elendi? 27 Haziran Pazartesi eleme konseyi...Hikmet mi? Nisa mı?

Tv8 ekranlarında izleyici ile buluşan Survivor All Star'da finale yaklaşıldı. Survivor All Star 2022 kim elendi? Dün akşam ekrana gelen eleme konseyinde adaya veda eden isim yarışmacıları ve izleyicileri şaşırttı. 27 Haziran Pazartesi eleme konseyi...Hikmet mi? Nisa mı?

Konseyde şaşırtan veda!

27 Haziran Pazartesi günü ada konseyiyle ekrana gelen Survivor All Star 2022 finale doğru adım adım yaklaşıyor. Eski finalistleri geride bırakarak 5 yarışmacı finale doğru ilerliyordu. Yaşanan son konsey izleyicileri şaşırttı. SMS oylamalarında birçok yarışmacıyı geride bırakan isim adaya veda etti. 

27 Haziran Pazartesi günü konseyi izleyemeyen seyirciler adaya veda eden ismi  araştırıyor. Survivor'da son beşe kalan yarışmacılar arasından bir kişinin daha elenmesiyle çeyrek finale kalan yarışmacılar belli oldu. Survivor All Star 2022 kim elendi? 

Survivor All Star 2022'de son eleme gerçekleşti ve finale kalan isimler de belli oldu. 27 Haziran Pazartesi günü oynanan bireysel dokunulmazlık oyununun kazananı Ayşe oldu. Bireysel dokunulmazlığın kazananı Ayşe, ilk eleme adayı Nisa'nın yanına Hikmet'i çıkardı.

Yapılan SMS oylamalarının sonucunda Acun Ilıcalı adaya ve hayallerine veda eden ismi açıkladı. Yapılan SMS oylamasında en az oyu alan Hikmet Tuğsuz şampiyonluk hayallerine veda etti. Batuhan, Nisa, Ayşe ve Adem yarı final ve ardından 30 Haziran'daki büyük finale şampiyonluk için SMS oylamasına çıkacak.