Kubilay Aka o iddialara yanıt verdi

Geçtiğimiz yaz ayrılan Kubilay Aka ve Miray Daner çifti barıştı. Daner'in barışma şartı olarak Aka'nın menajeri Ufuk Ergin ile yollarını ayırdığı iddia edilmişti. Kubilay Aka iddialara yanıt verdi.

Google Haberlere Abone ol

2019 yılının Ağustos ayında 2.5 yıllık ilişkilerini bitiren Kubilay Aka ile Miray Daner çiftinin ayrılık nedeni olarak oyuncu Hilal Altınbilek gösterilmişti. Kubilay Aka ihanet söylentilerini "Hilal ile menajerimiz aynı, iddialar doğru değil" diyerek yalanlamıştı.

Kubilay Aka, Miray Daner'i yeniden barışmaya ikna etti. İki aydır gözlerden uzak ilişkilerini yaşayan çift, kısa bir süre önce aynı evi paylaşmaya başladı.

Kubilay Aka, menajeri Ufuk Ergin ile yollarını ayırdı ve menajerini takipten çıkardı. Bu ayrılıkta Miray Daner'in "Hilal (Altınbilek) ile seni Ufuk tanıştırdı, onunla çalışmanı istemiyorum" sözlerinin etkili olduğu öne sürüldü.

Kubilay Aka, iddialarla ilgili olarak 2. Sayfa programına konuştu:

"Ben iş ilişkilerine hiçbir zaman bir başkasını karıştırmadım. Ne ailemi, ne bir başkasını... Evet, doğrudur. Ufuk Bey ile iş ilişkimize devam etmeme kararı aldık. Fikir ayrılıklarımız var, anlaşmazlıklar var. Bunların doğrultusunda ben böyle bir karar aldım. Dostluğumuzun ilerlemesi için böyle bir karar aldım."