Kuruluş Osman dizisi 37. Bölüm Fragmanı izle, "Kayı'ya düşman kim var ise, hesabını göreceğim!"

Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizisi, Kuruluş Osman'ın merakla beklenen 37. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanında, Osman Bey Kulucahisar'ı fetheder. Bu başarı Dündar Bey ve Savcı Bey'i telaşa sürükler.

Kuruluş Osman dizisi 37. yeni bölümüyle 9 Aralık Çarşamba akşamı Atv ekranlarında seyirci ile buluşacak.

Kuruluş Osman Dizisi 36. Bölüm Özeti

Ağabeyi Savcı ve amcası Dündar’ı Kulucahisar Kalesi’nden kurnaz bir planla kurtaran Osman Bey, Bala Hatun’un kendisine yeni bir eş bulmasına yönündeki tavsiyesinin ardından Targun Hatun’u eş olarak alacağını ilan eder.

Osman Bey tarafından küçük düşürülmenin acısını Flatyos’tan çıkaran Nikola, Yavlak Arslan’dan gelen buluşma teklifini lehine çevirmenin yollarını arar. Nikola ile barışması için yapılan teklife, hedefine Kulucahisar’ı koyan Osman Bey’in hamlesi çok farklı olacaktır.

Osman Bey, Targun Hatun’la evlenecek mi? Kulucahisar Kalesi geri alınabilecek mi? Nikola kendisini hayal kırıklığına uğratan Flatyos’a hangi görevi verecek? Bala Hatun, Targun Hatun’un sırrını çözebilecek mi? Bamsı Bey, Cerkutay’dan öğrendikleriyle ne yapacak? Osman Bey’in Targun Hatun kararı obada nasıl karşılanacak?