Maraşlı dizisinin yıldızı Burak Deniz'den evlilik açıklaması

Maraşlı dizisinde Alina Boz ile başrolü paylaşan Burak Deniz önceki gün Etiler'de hastane çıkışında görüntülendi. Didem Soydan ile yaşadağı aşkla sık sık gündeme gelen oyuncu, evlilik açıklamasında bulundu.

Burak Deniz'den evlilik açıklaması

Maraşlı dizisindeki performansıyla beğeni toplayan Burak Deniz ile model Didem Soydan'ın ilişkileri tam gaz devam ediyor. Etiler'de hastane çıkışında görüntülenen Burak Deniz, ilişkisi hakkındaki soruları yanıtladı.


"Set çok yoğun devam ediyor. Evden işe işten eve geliyorum" diyen Burak Deniz, habercilerin, "Didem Soydan'la evlenmeyi düşünüyor musunuz?" sorusuna yanıt verdi.
"Didem'le vakit geçiriyorum. Evde kişisel bakımlarımı yapıyorum. Evlilik olayları içinde kısmet bu işler" diye yanıt verdi.
 

"SAÇMA SAPAN" 

Didem Soydan'ın Alina Boz ile olduğu paylaşımları kıskandığı haberlerini kesin bir dille yalanlayan Deniz, "Saçma sapan haberler konuşmaya gerek yok" diyerek sözlerini noktaladı.
 

AŞIKLARDAN YENİ FOTOĞRAF 

Soydan ile birlikte at üzerinde gezintiye çıkan 30 yaşındaki oyuncu, sevgilisiyle birlikte çekilen fotoğrafını yayınladı. Burak Deniz'in "Hoo oğlum hoo" notunu düştüğü kare, kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi gördü.