Yer: Mardin... Evin musluğundan çıktı!

Mardin'in Mazıdağı ilçesinde bir evin musluğundan akan suda, ev sahibi tarafından farklı koku ve renk değişikliği fark edildi. Durum üzerine eve tesisatçı çağrıldı. Yapılan kontrol sonucu evin musluğundan ölü yılan çıktı.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: İHA

Olay, dün öğlen saatlerinde Mazıdağı ilçesinde bulunan Gündoğan Mahallesi'nde gerçekleşti.

Alınan bilgilere göre, bir kaç gündür musluk suyunda farklı koku ve suda renk değişikliği fark eden ev sahibi Halime Aydın, durumu eşine söyledi. Bunun üzerine Aydın'ın eşi eve tesisatçı çağırdı. Eve gelen tesisatçı, musluğu açtığı sırada, ilk başta ayakkabı bağcığının musluğa girdiğini sandı. Musluğu yerinden çıkaran tesisatçı, gördüğü manzara karşısında adeta şok oldu. Şebekeden yılanın musluğa kadar geldiğini gören tesisatçı, telef olmuş hayvanı bulunduğu yerden çıkardı.

Konuyla ilgili konuşan ev sahibi Halime Aydın "Sürahiye su koydum fakat renginde hafif değişiklik ve koku vardı. Klor sandım, şişeyi doldurdum akşama doğru eşime söyledim tesisatçı çağırdık. Gelen tesisatçı musluğun başlığını açtı, ayakkabı bağcığı gibi bir şey takılmış dedi iyice baktı. Tornavidayı batırdı, birden yarısı kesildi. Hepimiz irkildik musluğun hepsini açtı, yılanın diğer yarısını da çıkardık, şok oldum" ifadelerini kullandı.